مطالب مرتبط با اجتماعی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

انتخاب همسر قالیباف در شهرداری

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » اجتماعی » انتخاب همسر قالیباف در شهرداری

محمدباقر قالیباف بیان میکند که سازمان فرهنگی هنری شهرداری هیات امنایی دارد که من نیز باید به عنوان شهر دار در انجا باشم . روزی این هیات امنا تصمیم گرفت زنی در این جا فعالیت کند . چون برخی از ماموریت ها به زن نیاز داشت. رئیس دانشگاه الزهرا همسرم را به خوبی میشناخت و او همسرم را معرفی کرد .

شهردار تهران در هفته گذشته  درباره فیش حقوقی خود و همسرش در جلسه ای توضیحاتی داد . محمدباقر قالیباف بیان میکند که سازمان فرهنگی هنری شهرداری هیات امنایی دارد که من نیز باید به عنوان شهر دار در انجا باشم . روزی  این هیات امنا تصمیم گرفت زنی در این جا فعالیت کند . چون برخی از مامویت ها به زن نیاز داشت. رئیس دانشگاه الزهرا همسرم را به خوبی میشناخت و او همسرم را معرفی کرد . او همچنین میگوید که همسر من صلواتی کار میکند .

انتخاب همسر قالیباف در شهرداری و تناقض حرف او و رئیس دانشگاه الزهرا

اما اکنون واکنش رئیس دانشگاه الزهرا را ببینید . انسیه خزعلی  اظهارات شهردار تهران درباره انتصاب همسرش در هیأت امنای سازمان فرهنگی و هنری شهرداری را تکذیب کرد ( انتخاب همسر قالیباف در شهرداری )

رئیس دانشگاه الزهرا میگوید ما اصلا خانم اقای قالیباف را معرفی نکرده ایم . نمیدانم چرا اقای قالیباف این حرف را زده اند . حتی با خواهرم نیز حرف زده ام ببینم ایا او اینکار را کرده یا نه . اما او هم حرف اقای قالیباف را صد در صد تکذیب کرده و میگوید چنین کاری انجام نداده است . به گزارش سایت زیگیل ، رئیس دانشگاه الزهرا  میگوید حتی در همین سال‌هایی که بنده در دانشگاه مسئولیت دارم ارتباط خاصی با خانم مشیر نداشتیم و خانم آقای قالیباف حتی در دانشگاه تدریس هم نمی‌کند. ایشان فقط از فارغ‌التحصیلان دانشگاه الزهرا(س)  در سالهای قبل هستند . همین .

رئیس دانشگاه الزهرا می گوید من چند باری خواستم با خانم مشیر ارتباط برقرار کنم و مشکلات دانشگاه را به او بگویم تا ان را به گوش شهردار برساند، ولی حتی موفق به این کار هم نشدم . این دانشگاه مورد بی توجهی و بی مهری اقای قالیباف قرار گرفته است . امیدوارم اقای قالیباف برای دانشگاه ما که تنها دانشگاه دخترانه ایرانیان است اقداماتی را انجام دهد . ( انتخاب همسر قالیباف در شهرداری ) ( دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی )


# # # # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

بدترین فیلم های ۲۰۱۶

خواص شگفت انگیز چای سبز برای سلامتی

پارلمان عراق به لایحه “مقابله به مثل” با شهروندان آمریکایی‌ رای داد

پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹

پربازدید های اجتماعی , اخبار روز , عمومی

Sorry. No data so far.

نظرات شما