مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

به گزارش مجله زیگیل منصور پورحیدری به همراه ابی پوشان استقلال در سفر تیم فوتبال استقلال به اهواز شرکت نمیکند . دلیل این غایب بودن در این صفر گرمای هوا و شرایط جسمانی منصور پورحیدری است .

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل سرپرست تیم استقلال ، همراه تیم خود به خوزستان و اهواز نخواهد رفت .

غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

به گزارش مجله زیگیل  منصور پورحیدری به همراه ابی پوشان استقلال در سفر تیم فوتبال استقلال به اهواز شرکت نمیکند . دلیل این غایب بودن در این صفر گرمای هوا و شرایط جسمانی منصور پورحیدری است . ممکن است این سفر برای او خطرناک باشد و اسیب های جدی و شدیدی به او در این سفر وارد شود .
.

از دیگر غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان محسن کریمی است . او هم مانند منصور پور حیدری ملی پوشان را در سفر به اهواز همراهی نخواهد کرد .

.

میلاد زکی پور از دیگر افرادیست که در این سفر غایب است و شرکت نیمکند . سید مجید حسینی و ارشیا بابازاده  هم این سفر را نمی روند و انها را در این سفر تنها میگذارند .

.

 به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،طبق اطلاعات بدست امده فوتبالیستهای قهرمان تیم استقلال بعد از رسیدن به شهر اهواز در هتل پارس استراحت خواهند کرد . همچنین باید بدانید که دیدار تیم های استقلال و خوزستان فردا ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه غدیر شهر اهواز اتفاق می افتد .

.

محسن کریمی

محسن کریمی


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

تلاش آمریکا برای آزادکردن ملوانانش

ترفند موسیقی درمانی برای سالمندان

فوت بازیگر فیلم محبوب تایتانیک

بیانیه وزارت خارجه در محکومیت “اقدام نسنجیده” دولت آمریکا

پربازدید های اخبار روز , ورزش

نظرات شما