http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

۸ مورد از خواص گوجه فرنگی برای پوست

مجله اینترنتی زیگیل » سلامت » ۸ مورد از خواص گوجه فرنگی برای پوست

گوجه فرنگی برای پوست ما فواید زیادی دارد. به عنوان مثال گوجه فرنگی می تواند باعث نرمی پوست و جلوگیری از خشکی پوست شود. همچنین گوجه فرنگی ناراحتی های پوستی را تسکین می دهد. در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل مهمترین خواص گوجه فرنگی برای پوست را به شما معرفی می کنیم.

خواص گوجه فرنگی برای پوست

خواص گوجه فرنگی برای پوست موضوع این بخش از مجله اینترنتی زیگیل است. گوجه فرنگی برای سلامتی ما فواید زیادی دارد. به عنوان مثال به کسانیکه قصد کاهش وزن دارند توصیه می شود. همچنین گوجه فرنگی خاصیت ضد سرطانی دارید. اما همین گوجه فرنگی برای پوست ما هم فواید زیادی دارد که در این قسمت به آن اشاره می کنیم.

خواص گوجه فرنگی برای پوست

خواص گوجه فرنگی برای پوست

خواص گوجه فرنگی برای پوست : ترمیم منافذ پوست

یکی از مهمترین خواص گوجه فرنگی ترمیم منافذ پوست است. آب گوجه فرنگی باعث جمع شدن منافذ بزرگ پوستی می شود. پیشنهاد می کنیم قبل از خواب آب گوجه فرنگی را به همه صورت تان بمالید . فردا صبح می توانید صورت تان را بشویید.

 

خواص گوجه فرنگی برای پوست : درمان آفتاب سوختگی

از آن جا که آب گوجه فرنگی سرشار از آنتی اکسیدان است، علایم آفتاب سوختگی را درمان می‌کند. برای کسب نتیجه بهتر، آب آن را با دوغ مخلوط کنید و به تمامی‌صورت بمالید و پس از نیم ساعت صورت خود را بشویید.

 

خواص گوجه فرنگی برای پوست : کاهش دهنده چربی پوست

یکی دیگر از فواید گوجه فرنگی کاهش چربی پوست است. دلیل آن هم اینست که پالپ و آب گوجه فرنگی با چربی اضافه ای که غده چربی پوست تولید می‌کند، مقابله می‌کند.

برای اینکار کافیست گوجه را نصف کرده و قسمت گوشتی آن را به صورت بمالید.

حال صبر کنید تا آب آن به مدت ۱۵دقیقه روی پوست صورت  شما بماند و به پوست نفوذ کند.

سپس صورت خود را با آب سرد بشویید. برای بهبود پوست، این کار را روزی ۲بار انجام دهید.

فواید گوجه فرنگی

فواید گوجه فرنگی

خواص گوجه فرنگی برای پوست : تمیز کردن پوست

شما می توانید با کمک گوجه فرنگی پوست تان را تمیز کنید. برای اینکار کافیست گوجه فرنگی را نصف کنید. سپس یک قسمت آن را به شکر بزنید و به صورت چرخشی روی صورت بمالید تا کثیفی و سلول‌ های مرده جدا شود. باید صبر کنید تا آب آن کمی‌ روی صورت بماند.

 

خواص گوجه فرنگی برای پوست : کاهش بروز آکنه

اگر چه نتیجه دادن درمان آکنه با گوجه فرنگی زمان بر است اما استفاده از آن بهتر از داروهای شیمیایی است. آب گوجه را به صورت بمالید و پس از یک ساعت آن را بشویید.

 

خواص گوجه فرنگی برای پوست : نرمی‌ پوست صورت

برای نرمی پوست صورت می توانید از گوجه فرنگی استفاده کنید. کمبود کلاژن یا تولید کم کلاژن که نوعی پروتئین فیبری است، باعث ایجاد چین و چروک می شود. طبق اطلاعات بدست آمده گوجه فرنگی انعطاف پوست را حفظ می‌کند. کسانیکه به طور منظم گوجه فرنگی مصرف می‌کنند دارای پوست نرم، صاف و بدون چین و چروک اند.

 

خواص گوجه فرنگی برای پوست : برای خشکی پوست

برای جلوگیری و درمان خشکی پوست از ماسک ماست و گوجه فرنگی استفاده کنید. ماست باعث نرمی‌ پوست می‌شود. گوجه فرنگی نیز پوست را خنک می‌کند.

برای تهیه ماسک ماست و گوجه فرنگی باید ابتدا گوجه فرنگی را نصف کنید. سپس قسمت برش خرده آن را به ماست زده و به صورت خود بمالید. حال باید صبر کنید تا این ماده به مدت ۲۰دقیقه روی پوست بماند. سپس با آب ولرم صورت خود را بشویید.

 

خواص گوجه فرنگی برای پوست : تسکین ناراحتی پوستی

از فواید آب گوجه فرنگی می توان به درمان خارش، قرمزی غیرعادی، پوسته پوسته شدن و ناراحتی پوست اشاره کردد. دلیل این امر آنست که اسید خفیف موجود در گوجه فرنگی میزان PH پوست را تنظیم و ناراحتی پوست را برطرف می‌کند.

پیشنهاد می کنیم که به آب گوجه فرنگی ماست اضافه کرده و روی صورت بمالید. پس از ۲۰ دقیقه صورت خود را بشویید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل درباره فواید گوجه فرنگی برای پوست تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید.

 


# # #

مطالب پیشنهادی

آنتی بیوتیکها و درمان عفونتهای گوش

تزیین غذای بچه ها ، تزیین غذای کودک ، تزیین غذای کودکان

عکس تزیین غذای بچه ها برای افزایش اشتها

بررسی مشکلات بدن با نگاه به چشمها

طرز تهیه سرکه میوه خانگی

طرز تهیه سرکه میوه خانگی خوشمزه

پربازدید های آشپزی و تغذیه , سلامت

نظرات شما