http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با سلامت

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

خواص به و فواید میوه به را بخوانید

مجله اینترنتی زیگیل » سلامت » خواص به و فواید میوه به را بخوانید

میوه به برای سلامتی ما خواص زیادی دارد . ولی بیشتر ما این فواید را نمی دانیم. به عنوان مثال میوه به یک میوه شادی اور بوده و غم را از وجود ما بیرون می کند . همچنین میوه به و دمنوش برگ به برای سلامتی قلب فواید زیادی دارد. در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل درباره خواص میوه به اطلاعاتی را تقدیم می کنید. شما حتی میتوانید این میوه را خشک کرده و در سایر فصول سال از ان استفاده کنید.

خواص به

خواص به را در این بخش تقدیمتان می کنیم. میوه به دارای فواید خیلی زیادی برای سلامتی است و حیف است که شما از خواص ان دور بمانید. این میوه در ابتدای فصلش کمی گران است اما بعد از مدتی قیمتش کمتر می شود و شما میتوانید با قیمت بهتری ان را خریداری کنید. فقط مراقب باشید از فصلش نگذرد و تمام نشود.

همچنین میتوانید ان را خشک کرده و همیشه از ان استفاده کنید.

با میوه به مربا و خرشت هم تهیه میکنند. همچنین دانه ان برای درمان سرماخوردگی مفید است.

خواص به ، فواید به ، خواص میوه به ، فواید میوه به

خواص به و فواید به چیست ؟

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل یکی از مهمترین خواص میوه به اینست که غم را از بدن دور کرده و شادی و نشاط را برای ما به ارمغان می اورد.

یکی دیگر از خواص به و خواص برگ به تقویت قلب و حفظ سلامت قلب است. این میوه برای ضعف قلب هم خوب است و دمنوش برگ ان رگهای قلب را باز می کند.

یکی دیگر از فواید به اینست که این میوه دارای ویتامین‌های A و B و C و همچنین قند و پپتین است. به رسیده، دارای طبیعتی معتدل است، در حالی که دانه آن یا همان به‌دانه طبیعتی سرد و تر دارد.

از خواص به ترش میتوان به درمان و تسکین تنگی نفس اشاره کرد . همچنین به ترش استفراغ را بند می آورد .

شما میتوانید برای پیشگیری از سکته مغزی و قلبی از به ترش کمک بگیرید.

خوردن میوه به ترشح زیاد بزاق دهان را معتدل میکند.

جالب است بدانید که یکی دیگر از فواید میوه به درمان افسردگی و رفع غم است. همچنین برای ارامش اعصاب میتوانید از این میوه استفاده کنید.

خوردن به، عرق بدن را خوش‌بو مى‌کند.

ـ خوردن روغن به ، به  درمان اسهال مزمن، خلط خونى، ورم کبد و زخم معده و روده کمک میکند.

طرز تهیه روغن به :

آب به + نصف آن روغن زیتون را با هم بجوشانید.

خواص به ، فواید به ، خواص میوه به ، فواید میوه به

دیگر خواص به را بدانید

از دیگر خواص به میتوان به خاصیت ادرار آور اشاره کرد . پس عفونت ادراری را هم درمان میکند.

میوه به نرم کننده سینه است . همچنین دانه میوه به و جویدن ان برای گلو درد توصیه شده است.

به ترش مسهل است . مصرف این میوه به صورت مربا  رماتیسم را درمان می کند.

یکی دیگر از خواص به درمان کلسترول، تصلب شرایین و ترومبوز خونی موثر است.

میوه به خونریزی از رحم را متوقف می کند و بر روی بواسیر هم تاثیرات مثبتی دارد.

از فواید میوه به میتوان به وجود تانن در ان اشاره کرد که به درمان اسهال و ورم روده بزرگ کمک می کند. برای اینکار کافیست ۴۰ تا ۵۰ گرم به را خرد کرده و مدت ۱۵دقیقه در یک لیتر آب  بجوشانید.

جوشانده فوق در معالجه اسهال‌هاى سبک، که بر اثر بى‌حالى و تنبلى روده‌ها پیدا مى‌شود و هم‌چنین براى معده و روده‌ها، فوق‌العاده فایده دارد.

همچنین برای تقویت قوای چشم میتوانید از خواص به استفاده کنید.


# # # #

مطالب پیشنهادی

آیا گیاه برنجاسف و اثرات شفا بخشش را میشناسید؟

خواص خار خسک

خواص خار خسک چیست یا فواید خارخسک

پسته زیاد باعث ایجاد اسهال میشود

تشخیص آلزایمر در خانم ها سخت تر است

پربازدید های سلامت

نظرات شما