http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

نوشیدنی برای سیگاری ها با زنجبیل

مجله اینترنتی زیگیل » سلامت » نوشیدنی برای سیگاری ها با زنجبیل

سیگار کشیدن برای سلامتی قلب و ریه به شدت خطرناک است. حتی این سیگار به اطرافیان هم صدمه میزد. ما در اینجا یک نوشیدنی به شما معرفی میکنیم که از پیاز و زنجبیل تهیه شده و به درمان ریه سیگاری ها کمک زیادی میکند. حداقل اگر سیگار را ترک نمی کنید این نوشیدنی را میل کنید. مطمین باشید نوشیدن ان برای ریه بی فایده نیست.

سیگاری ها

سیگاری ها هیچ وقت به فکر سلامت ریه و قلب خود و اطرافیانشان نیستند. علت کشیدن سیگار بسیار است. خیلی ها به خاطر فرار از مشکلات و ارام شدن اعصاب به قول خودشان سیگار می کشند. ما در اینجا کاری به علت سیگار کشیدن سیگاری ها نداریم . ولی می گوییم لااقل به فکر سلامت قلب و ریه تان باشید.

سیگاری ها حتما نوشیدنی زیر را گاه گاهی در منزل تهیه کرده و ان را میل کنند. مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی برای سایر بیماری ها هم فواید زیادی دارد.

نوشیدنی سیگاری ها با زنجبیل خواص زنجبیل و پاکسازی ریه 44

درمان ریه سیگاری ها با یک نوشیدنی مناسب

در اینجا برای بهبود ریه سیگاری ها طرز تهیه یک نوشیدنی را به شما اموزش می دهیم. این بخش از مجله اینترنتی زیگیل را تا انتها مطالعه کرده و حتما این نوشیدنی را در منزل تهیه کنید.

مواد لازم برای تهیه  نوشیدنی مناسب سیگاری‌ ها

مواد لازم
پیاز متوسط ۲ عدد
آب نیم لیتر
زردچوبه ۱ قاشق چای‌خوری
ریشه‌ی زنجبیل ۵۰ گرم
عسل ۲ قاشق مرباخوری (۵۰ گرم)

طرز تهیه نوشیدنی برای سیگاری ها

برای تهیه این نوشیدنی نیم لیتر آب را  بجوشانید. سپس پیازها را خوب شسته و به ان اضافه کنید . پس از ان باید ۵۰ گرم زنجبیل و دو قاشق عسل و زردچوبه را هم به این مواد بیفزایید. حدود  ۳۵ تا ۴۰ دقیقه  صبر کنید تا مواد با حرارت ملایم بپزند.  گهگاهی هم این مخلوط را هم بزنید تا به‌ مرور نوعی شربت بدست اید.

وقتیکه کم کم مواد غلیظ شده  و پیازها کاملاً پخته شدند زیر شعله را خاموش کرده و در ظرف را بگذارید.

صبر کنید تا مواد به مدت یک ساعت بماند تا خواص تمام مواد آزاد شود و به خورد اب برود .
خب در این بخش برای تهیه نوشیدنی سیگاری ها باید محتویات این ماده را صاف کنید تا شربتی با بوی کمابیش تند بدست بیاید. طعم این نوشیدنی از بوی ان بهتر است . پس نگران نباشید.
این نوشیدنی را داخل شیشه ریخته و در محلی خنک و دور از نور آفتاب نگهداری کنید.

می‌توانید نوشیدنی‌ تان را داخل یخچال قرار دهید اما بهترین روش نگهداری آن دمای محیط است.

گهگاهی از این نوشیدنی که یکی از انواع نوشیدنی است ، میل کنید تا به سلامت قلب کمک کند.

نوشیدنی سیگاری ها با زنجبیل خواص زنجبیل و پاکسازی ریه

چگونه نوشیدنی سیگاری ها با زنجبیل را بنوشید؟

شما میتوانید نوشیدنی سیگاری ها را صبح، بعدازظهر یا شب بنوشید. کافی است که هر بار دو قاشق میل کنید. بهتر است یک قاشق صبح زود و به‌صورت ناشتا میل شود.

خواص پیاز برای ریه
تمیز کردن و پاکسازی ریه‌ها

ارتقای سلامت ریه‌ها

پیاز اثر موکولیتیک (خلط آور) داشته و باعث شل شدن عضلات راه‌های تنفسی و افزایش جریان هوا به ریه‌ها می‌شود.

خواص زردچوبه

یکی از موثرترین درمان‌ها برای تمیزی و پاکسازی ریه‌

زردچوبه حاوی ترکیبی موثر به نام کورکومین است.

کاهش التهاب ریه‌ها

محافظی در برابر بیماری‌های ریوی

زردچوبه حاوی کورتیکوئیدها

کاهش عفونت‌ها و تمیزی ریه

خواص زنجبیل

درمان و ارتقای سلامت سیستم تنفسی

باز کردن برونش‌ها و همچنین تخلیه‌ی خلط‌های ریه‌ها

یک ماده‌ی آنتی باکتریال واقعی

خواص ضدالتهابی و ضدعفونی‌کنندگی

سرفه را درمان می‌کند

طعم تند آن روی ریه‌ها تأثیر مثبت دارد.

درمان آفت‌ها و کاهش گلودرد


# # # #

مطالب پیشنهادی

شاد بودن در زندگی و از بین بردن افسردگی چه باید بکنیم؟

بیش فعالی کودک خود را به آسانی درمان کنید

راهنمای تقویم حجامت فصل چیست

تقویم روزهای مناسب حجامت فصل

طرز تهیه ماسک زردچوبه و فواید آن

پربازدید های سبک زندگی , سلامت

نظرات شما