http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با سلامت

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

پوست سیب ۵ برابر سیب ویتامین دارد

مجله اینترنتی زیگیل » سلامت » پوست سیب ۵ برابر سیب ویتامین دارد

جوشانده پوست این میوه بهترین درمان رماتیسم و نقرس است. پوست سیب دارای ویتامین های زیادی است و ۵ برابر خود این میوه ویتامین دارد. جوشانده این میوه با شیرین بیان برای معالجه تورم ریه ها و روده ها و دردهایی که منشاء آن رماتیسم است مؤثر است به این منظور ۲ یا ۳ عدد این میوه را با پوست چهار قطعه کنید و به مدت ربع ساعت در یک لیتر آب بجوشانید و مقداری شیرین بیان به آن اضافه کنید روزی یک لیوان میلی نمایید.

سیب

در این مطلب از سایت زیگیل از میوه شگفت انگیز و مقری سیب برای شما صحبت می کنیم..همه ی ما روزانه بدون اینکه اطلاعات کافی داشته باشیم از این میوه استفاده می کنیم..با ما در ادامه مطلب همراه باشید :

 

 

برخی خواص شگغت انگیز سیب :

 

 

این میوه دارای ارزش غذایی میباشد و بنا به دارا بودن ویتامین ها و مواد معدنی زیاد تا حدودی نیازهای بدن را تأمین می نماید تا آن جایی ۹ برای افراد بزرگ سال نیز اثر درمانی تأمین کننده نشاط، شادابی سلامتی دارد. این میوه خوش طعم و لذیذ به خاطر داشتن مواد سلولزی کم به آسانی هضم و جذب می شود و به این علت دارای ارزش غذایی بسزایی می باشد.

 

 

جوشانده پوست این میوه بهترین درمان رماتیسم و نقرس است. پوست سیب دارای ویتامین های زیادی است و ۵ برابر خود این میوه ویتامین دارد. جوشانده این میوه با شیرین بیان برای معالجه تورم ریه ها و روده ها و دردهایی که منشاء آن رماتیسم است مؤثر است به این منظور ۲ یا ۳ عدد این میوه را با پوست چهار قطعه کنید و به مدت ربع ساعت در یک لیتر آب بجوشانید و مقداری شیرین بیان به آن اضافه کنید روزی یک لیوان میلی نمایید.

 

 

دم کرده شکوفه این میوه به مقدار ۳۰ گرم در یک لیتر آب، انواع سرفه را تسکین میبخشد. برگ درخت این میوه ماده ای به نام «ریزوفلوریدزین» دارد. این ماده خاصیت: تباہر – ضصد رماتیسم – ضد التهاب کلیه و مثانه را دارد. جلدی را تخفیف می دهد.

 

 

 

برای درمان تب خال ۲ تا ۳ عدد این میوه را با پوست قطعه قطعه کنید و در یک لیتر آب سرد بخیسانید و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بجوشانید سپس بعد از هر وعده غذا یک فنجان از آن را بنوشید. پس از چند روز تب خال شما برطرف می شود

 

 

این میوه در کاهش فشارخون نیز مؤثر است. یکی از مطالعات علمی جالب که در این زمینه به عمل آمده نشان می دهد که حتی بوییدن این میوه فشارخون را کاهش می دهد. خوردن سیب با پوست سطح قند خون را به آهستگی و برای مدتی بالا نگه می دارد، لذا پس از خوردن سیب، شخصی احساسی سیری بیشتری می کند، بنابراین برای کاهش وزن بهتر است سیب به طور کامل و طبیعی خورده شود.

 

 

افرادی که به طور منظم این میوه را می خورند، میزان تندرستی خود را افزایش می دهند.

 

 

مضرات سیب :

 

 

بعد از خوردن سیب اگر احساس سنگینی و ناراحتی در معده کردید دقت داشته باشید که به هیچ وجه آب به خصوص آب سرد میل ننمایید.

 

 

خوردن سیب نارس موجب سوء هاضمه، نفخ، ضعف حافظه، نیروی جنسی و ناراحتی معده شده و در مورد مبتلایان به رماتیسم نیز زیان آور میباشد.

 

 

زیاده روی در خوردن سیب برای افراد مبتلا به ناراحتیهای کبدی مضر است، نوع ترش آن نیز برای مبتلایان به آسم زیان بخش می باشد و شجاعت را از بین میبرد و در انسان ترس می افریند. خنثی کننده زیان خوردن سیب قند و دارچین است.


# # #

مطالب پیشنهادی

چه عواملی بر اضطراب امتحان تاثیر گذار هستند

شیوه تغذیه کودکان سرطانی

خواص عرق یونجه و خواص یونجه

خواص عرق یونجه و خواص یونجه برای سلامتی

آیا بازسازی کردن اعضای بدن انسان امکانپذیر است؟

پربازدید های سلامت

نظرات شما