ویکیوز

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

ترفندهایی برای بدست آوردن دل مادرشوهر

مجله اینترنتی زیگیل » سبک زندگی » ترفندهایی برای بدست آوردن دل مادرشوهر

سعی کنید از ابتدا رابطه خوبی با مادرشوهرتان برقرار کنید و با او دوست باشید. همچنین ظاهر و باطنتان یکی باشد. از مخفی کاری بپرهیزید و کاری کنید خیالش راحت باشد که صادق هستید. برای بدست آوردن دل مادرشوهر همه حرفهای او را کنایه تلقی نکنید. واقعا شاید او از این حرفها منظوری ندارد. سعی کنید از کنار بسیاری از حرفها بگذرید و بگویید او از گفتن این حرف قصدی نداشته است .

بدست آوردن دل مادرشوهر چندان هم سخت نیست. برخی مادرشوهرها رابطه خوبی با عروس ندارند. شاید هم برعکس. یعنی عروس ها رابطه خوبی با مادرشوهرشان ندارند. این عروس ها میتوانند با دانستن نکات زیر رابطه خود را با مادرشوهر بهتر کنند و دل مادرشوهرشان را بدست آورند.

دلبری از مادرشوهر , مادرشوهر و عروس , بدست آوردن دل مادرشوهر, رابطه با مادرشوهر , دوستی با مادرشوهر , رابطه مادرشوهر و عروس , رابطه خوب با مادرشوهر,  بهبود رابطه با مادرشوهر

راههای بدست آوردن دل مادرشوهر

سعی کنید از ابتدا رابطه خوبی با مادرشوهرتان برقرار کنید و با او دوست باشید. همچنین ظاهر و باطنتان یکی باشد. از مخفی کاری بپرهیزید و کاری کنید خیالش راحت باشد که صادق هستید.

• برای بدست آوردن دل مادرشوهر همه حرفهای او را کنایه تلقی نکنید. واقعا شاید او از این حرفها منظوری ندارد. سعی کنید از کنار بسیاری از حرفها بگذرید و بگویید او از گفتن این حرف قصدی نداشته است .

• برای بدست آوردن دل مادرشوهر با عمه ها و عموهای بچه هایتان و همچنین خود مادرشوهر رفت و امد داشته باشید و تعادل ر ا در رفت و امد برقرار کنید. نه اینکه فقط علاقه داشته باشید که به خانه خواهر برادر یا پدر خودتان بروید .

• با رفتار و گفتار غیر مستقیم به مادرشوهرتان بفهمانید که پسرش را از او نگرفته اید و او هنوز مادر این پسر است . شما نقش دیگری را در زندگی پسرش اجرا میکنید و مادرشوهر همان نقش قبلی را داراست .

• یک راه حل جالب اینست که یک مسابقه با همسرتان برگزار کنید که در آن قرار است گوی سبقت در محبت ورزی به مادرش را از او بربایید. قول می دهیم نتیجه خوبی تا پایان زندگی تان نصیب شما می شود.

•به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، هیچ وقت به همسرتان از رفتار بد مادرشوهر حرفی نزنید . مگر واقعا جانتان به لبتان امده باشد یا نیاز به کمک او دارید. چون هم ممکن است پسر این حرفها را به مادرش بزند و هم اینکه اعصاب همسرتان را هم از بین میبرید .

دلبری از مادرشوهر , مادرشوهر و عروس , بدست آوردن دل مادرشوهر, رابطه با مادرشوهر , دوستی با مادرشوهر , رابطه مادرشوهر و عروس , رابطه خوب با مادرشوهر,  بهبود رابطه با مادرشوهر ، دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی

• سعی کنید به مادرشوهر مانند مادر محبت کنید. هر کاری با کادر میکنید با کادرشوهر هم بکنید. حتی باید بگوییم که مادرشوهر را بیشتر باید دوست بدارید و بیشتر احترام بگذارید. چون مادر شما از خون شماست و خیلی از شما نمیرنجد .

• مانع عشق و علاقه همسرتان به مادرش یا برعکس نشوید .

برخی دیگر از راههای بدست آوردن دل مادرشوهر

نسبت به خانواده شوهر و مادرشوهر  مسئولیت پذیر باشید. همین گونه که وقتی مادر خود مریض میشود از او دلجویی میکنید باید در مقابل مادرشوهر هم همین باشید. در هر حال او بهترین شخص زندگیتان یعنی همسرتان را بزرگ کرده و باید به نحوی از او تشکر کنید .

افکار بد و به درد نخور  را دور بریزید. سه عنصر صمیمیت، دوست داشتن و تعهد را در یاد داشته باشید و با کمک آنها یک رابطه خوب با مادرشوهرتان برقرار کنید. در مورد مادرشوهر خوش بین باشید .

دلبری از مادرشوهر , مادرشوهر و عروس , بدست آوردن دل مادرشوهر, رابطه با مادرشوهر , دوستی با مادرشوهر , رابطه مادرشوهر و عروس , رابطه خوب با مادرشوهر,  بهبود رابطه با مادرشوهر

به او احترام بگذارید. همینطور که به مادر و پدر خودتان احترام میگذارید. یادتان باشد او از شما بزرگتر است وباید به بزرگتر از خود احترام گذاشت . کسی به دیگران احترام می گذارد، شخص محترمی هم هست و کسی که در جست و جوی احترام است، باید اول از همه خودش به بقیه احترام بگذارد.


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

توقعات و انتظارات یک شخصیت عصبی در زندگی

زندگی زیباست ! (سری جدید)

آموزش تصویری بستن شال و روسری با ۱۵ عکس

آموزش پاک کردن رژ لب از لباس و پارچه

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com