مطالب مرتبط با زناشویی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

بستن لوله زنان و روش جلوگیری از بارداری

مجله اینترنتی زیگیل » زناشویی » بستن لوله زنان و روش جلوگیری از بارداری

یکی از ساده ترین روشهای بستن لوله زنان ، بستن لوله در هنگام عمل سزارین یا بعد از زایمان طبیعی است. به گزارش زیگیل ،این کار از طریق جراحی شکم و زیر نظر مستقیم جراح انجام می شود. این راه مطمئن ترین روش بستن لوله است و احتمال حاملگی با این روش کمتر از ۱ درصد است .

بستن لوله زنان یکی از بهترین روش های بارداری است که به صورت دایمی انجام می شود . یکی دیگر از روشهای جلوگیری از بارداری بستن لوله ها در مردان یا وازکتومی است . از روشهای غیر دایمی جلوگیری از بارداری میتوان به انواع قرص های خوراکی و آمپول های یک ماهه یا ۳ ماهه و همین طور کاندوم و دیافراگم و آیودی اشاره کرد .

بستن لوله زنان بهترین روش جلوگیری از بارداری

یکی از شایعترین و بهترین روش جلوگیری از بارداری بسته لوله زنان است که در اکثر کشورهای پیشرفته به کار میرود . این روش یک روش دایمی است و فقط کسانی که در هیچ شرایطی قصد بارداری ندارند (حتی بعد فوت شوهریا ازدواج مجدد) میتوانند از ان استفاده کنند . توصیه می شود بستن لوله زنان در سن بالا انجام شود و در سن کمتر از ۳۰ سال اصلا انجام نشود . چون اکثر کسانی که از بستن لوله شان پشیمان شده اند این کار را  قبل ۳۰ سالگی کرده بودند . بنابراین این تصمیم را در ارامش بگیرید . نه زمانی که عصبانی هستید یا فرزندتان را سقط کرده اید یا فرزند اخرتان شما را اذیت کرده است .

روشهای بستن لوله زنان

بستن لوله زنان روشهای مختلفی دارد . هر کدام از این روشها مزایا و معایب خاص خود را دارد . یکی از ساده ترین روشهای بستن لوله زنان ، بستن لوله در هنگام عمل سزارین یا بعد از زایمان طبیعی است. به گزارش زیگیل ،این کار از طریق جراحی شکم و زیر نظر مستقیم جراح انجام می شود. این راه مطمئن ترین روش بستن لوله است و احتمال حاملگی با این روش کمتر از ۱ درصد است . چون هیچ روش ۱۰۰ درصدی برای جلوگیری از بارداری وجود ندارد .

دومین روش برای بستن لوله در زنان روشیست که با یک برش کوچک ۴سانتی متری در قسمت پایین شکم انجام می شود . این روش به بیهوشی مختصر و بستری به مدت یک روز در بیمارستان نیاز دارد. همچنین درصد اطمینان آن از روش قبلی کمتر است، بخصوص در مواردی که فرد قبل از انجام جراحی حامله شده است .

 به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،سومین روش برای بستن لوله زنان  استفاده از لاپاروسکوپ است که از طریق ۲ شکاف کوچک در شکم و استفاده از تجهیزات خاص و دوربین، دستگاه وارد شکم می شود و با لوازمی مثل حلقه های لاستیکی مخصوص، کلیپس های مخصوص یا جریان برق اقدام به برداشتن یا بستن لوله ها میشود.راه درمان سوء هاضمه با گیاهان دارویی منزل را بخوانید .

روش های دیگری هم وجود دارد مثلا بستن لوله ها از طریق واژن به دلیل احتمال عفونت بالا انجام نخواهد شد . روش دیگر تزریق مواد داخل لوله ها با کمک دستگاه های خاص ( هیستروسکوپ) است که نیاز به مهارت بالایی دارد و همچنین مواد خاص مذکور در کشور موجود نیست، به همین دلیل فعلا این روش در کشور استفاده نمیشود و رایج نیست .


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

شکم‌ درد در زنان نشانه چه بیماری است؟

میوه ی انبه مقوی نیروی جنسی است

استفاده از ماسک صورت و این همه فواید شگفت انگیز!

چه عواملی بر اضطراب امتحان تاثیر گذار هستند

پربازدید های زناشویی , سبک زندگی , سلامت

نظرات شما