مطالب مرتبط با زناشویی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

لاپاروسکوپی بهترین درمان نازایی

مجله اینترنتی زیگیل » زناشویی » لاپاروسکوپی بهترین درمان نازایی

یکی از مزایای لاپاروسکوپی اینست که از نظر زیبایی مشکل ساز نیست . در لاپاروسکوپی بدلیل این که از طریق سوراخ های کوچک یک تا ۲ سانتی متری وارد شکم می شوند ، محل زخم جراحی بسیار کوچک و از نظر زیبایی اصلا مشکل ساز نیست .

لاپاروسکوپی بهترین درمان نازایی زنان شناخته شده است . لاپاروسکوپی یک روش جراحی است که در ان شکم  با استفاده از ابزار پیشرفته و دوربین های دیجیتال بسیار ظریف مشاهده و جراحی می شود . این کار از طریق چند سوراخ کوچک در جدار شکم اتفاق می افتد .

جالب است بدانید که  اغلب جراحی های بزرگ مثل برداشتن کیسه صفرا و جراحی های کبد و طحال و همچنین بسیاری از اعمال جراحی زنان مثل برداشتن رحم، بستن لوله ها و برداشتن کیست های خوش خیم تخمدانی با لاپاروسکوپی امکان پذیر است . در لاپاروسکوپی ، جراح ابتدا یک سوراخ زیر ناف  ایجاد کرده و از طریق یک لوله که به دوربین و منبع نور متصل است، داخل شکم را مشاهده میکند.

مزایای لاپاروسکوپی بهترین درمان نازایی

یکی از مزایای لاپاروسکوپی اینست که از نظر زیبایی مشکل ساز نیست . در لاپاروسکوپی بدلیل این که از طریق سوراخ های کوچک یک تا ۲ سانتی متری وارد شکم می شوند ، محل زخم جراحی بسیار کوچک و از نظر زیبایی اصلا مشکل ساز نیست .

 در لاپاروسکوپی  به دلیل برخورد کمتر هوای آزاد با داخل شکم، به احشاء آسیب کمتری می رسد  و در نتیجه امکان چسبندگی های بعد از عمل کمتر می شود . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،علاوه بر این در این روش درد و ناراحتی و نیاز به استراحت بعد از عمل نسبت به انجام همین عمل با روش جراحی باز یا همان روش جراحی معمولی، خیلی کاهش می یابد . ( لاپاروسکوپی بهترین درمان نازایی )

این روش فقط برای درمان نازایی نیست . کلا برای مشاهده داخل شکم است . بنابراین در مورد دختران جوان که می خواهند سال های بعد ازدواج کرده و بچه دار شوند،روش بسیار خوبی است ؛ زیرا همان گونه که گفته شد در این روش کمترین احتمال چسبندگی بعد از عمل و نازایی متعاقب آن وجود خواهد داشت .

برای  تشخیص علت نازایی از  لاپاروسکوپی استفاده می کنند.  همچنین با کمک لاپاروسکوپی چسبندگی های لوله یا تنبلی تخمدان درمان می شود . برای انجام روش های کمک باروری لاپاروسکوپی کاربرد زیادی دارد ، مثلا برای برداشتن تخمک از تخمدان ها یا قرار دادن تخمک یا تخم بارور در لوله ها از این وسیله و این روش جراحی استفاده می شود. از لاپاروسکوپی در برخی بیماری ها مثل دردهای مزمن شکم به دلیل چسبندگی یا تحریکات عصبی خاص استفاده میشود . ( لاپاروسکوپی بهترین درمان نازایی )سخنان انیشتین و موفقیت در زندگی را مطالعه کنید .

البته هزینه این عمل و ابزارش گران است . درضمن باید یک جراح ماهر را برای این کار انتخاب کرد . این عمل مثل هر عملی ممکن است بصورت ناخواسته اسیب هایی برای شکم خانم ها داشته باشد . اما در هر حال روشی دقیق است که مزایای بسیاری زیادی دارد .


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص گزنه برای مو و درمان ریزش مو

خواص گزنه برای مو و درمان ریزش مو

ترفندها و راههای درمان تهوع در خانه

گل همیشه بهار و تاثیر آن در سلامتی

آسیب رسیدن به نوزاد با دود دست سوم سیگار

پربازدید های زناشویی , سلامت , علمی

نظرات شما