http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » بین الملل » جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

یک شخص ۲۸ ساله ایرانی بدلیل گرسنگی در ترکیه جان داده است . مامورین امنیت مرزی جسد این جوان را پیدا کرده اند و به پزشکی قانونی فرستادند . این جسد در جنگلی در مرز بلغارستان و ترکیه یافت شده است . نام این شخص رضا ( Reza Jassani ) می باشد . این شخص قصد داشته از ترکیه به اروپا پناهنده شود .

.
متاسفانه طبق خبری که به ما رسیده است یک شخص ۲۸ ساله ایرانی بدلیل گرسنگی در ترکیه جان داده است . مامورین امنیت مرزی جسد این جوان را پیدا کرده اند و به پزشکی قانونی فرستادند .

خبر جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

این جسد در جنگلی در مرز بلغارستان و ترکیه یافت شده است . نام این شخص رضا ( Reza Jassani ) می باشد .  این شخص قصد داشته از ترکیه به اروپا پناهنده شود . اما متاسفانه بدلیل گرسنگی زیاد جان خود را از دست داده است .
.

به گزارش بخش خبری سایت زیگیل ، مامورین امنیت مرز ترکیه متوجه این جسد شده اند و ان را به پزشکی قانوین منتقل کردند تا دلیل مرگش مشخص شود . پزشکی قانونی دلیل مرگ رضا را گرسنگی عنوان کرده است . به گزارش پزشکی قانونی ترکیه رضا به مدت پنج روز تمام گرسنگی کشیده و نتوانسته این وضعیت را تحمل کند و در یکی از جنگل های مرزی فوت کرده است . ( جان دادن یک ایرانی در ترکیه در حال پناهنده شدن به اروپا)

.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،همچنین پزشکی قانوین استامبول بیان میکند که جسد رضا پا برهنه بوده و خراش هایی هم روی بدنش پیدا شده است . معلوم است که رضا برای رسیدن به مقصدش سختی زیادی کشیده بوده است .

.

این اولین کسی نیست که برای پناهندگی به کشورهای دیگر جان خود را از دست داده است . تعداد زیادی از افراد سالانه در این راه تلف می شوند . امیدواریم روزی بیاید که نه کسی قصد پناهندگی به جایی را داشته باشد و نه مرگ و میری در مرزهای ایران اتفاق بیفتد . برای خانواده او صبری عظیم را از خداوند منان خواستاریم . شعر در مورد دوست را مطالعه کنید .

 


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

پیام رهبر انقلاب در پی حادثه ساختمان پلاسکو

آپ شو ۲۳ بهمن/از پاسخ انقلابی تا تحقیر ترامپ

مردم دیگر به شوخی‌های تکراری نمی‌خندند

خبر جدید تصادف دو قطار تبریز مشهد در سمنان خبر تصادف قطار تهران مشهد

جدیدترین اخبار تصادف دو قطار تبریز مشهد در سمنان

پربازدید های اخبار روز , بین الملل , حوادث

نظرات شما