مطالب مرتبط با گوناگون

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

جنجال اقدام دختر ۲۲ ساله در اینترنت!

مجله اینترنتی زیگیل » گوناگون » جنجال اقدام دختر ۲۲ ساله در اینترنت!

جنجال اقدام دختر 22 ساله در اینترنت!

سلام دوستان

در این پست از مجله زیگیل برای شما عزیزان جنجال یک دختر ۲۲ ساله را شرح میدهیم

با ما همراه باشید

جنجال اقدام دختر 22 ساله در اینترنت!

جنجال اقدام دختر ۲۲ ساله در اینترنت!

ممکن است در کودکی همه ما یک دوست خیالی برای مدتی کوتاه داشته ایم و خیلی سریع آن را فراموش کرده ایم. این دوست های خیالی در شرایط مختلف ظاهر می شوند و ما با آن ها بازی می کردیم.

 

جدیدا یک جوان ۲۲ ساله تصمیم گرفته است دوست خیالی خود را به فروش برساند! این دختر جوان آگهی فروش دوست خود را در سایت های مختلف خرید و فروش قرار داده است و مصمم است او را به فروش برساند.

“جورجیا هوروک” می گوید از کودکی با این دوست خیالی زندگی کرده است و همیشه برای او تمام امکانات را فراهم می کرده است اما حالا می خواهد از دست این دوست خیالی خلاص شود به همین علت باید او را بفروشم تا دگر سراغم نیایید.

 

به گزارش زیگیل: او قصد دارد دوست خیالی خود را ۲۰۰ پوند به فروش برساند. البته اگر خیال می کنید این قیمت زیاد است باید به شما بگوییم که در سال ۲۰۰۷ یک مرد دوست خیالی خود را با قیمت ۲۳۷۵ پوند به فروش رساند.

 


# #

مطالب پیشنهادی

لامپی که با گوجه فرنگی روشن می‌شود!

خواص گلابی و فواید گلابی و مضرات گلابی

متن های طنز و خنده دار (۲)

جملات الهام بخش و زیبا

رکورد با قبض تلفن !

پربازدید های گوناگون

نظرات شما