http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » بین الملل » پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹

به گزارش مجله اینترنیت زیگیل ، اسپیس ایکس عکسهای جدید را از ماموریت موشک فالکون ۹ انتشار کرده است .هدف مهم این ماموریت ارسال تجهیزات و امکانات به پایگاه فضایی بین‌المللی بود . موشک فالکون ۹ سرانجام با موفقیت در منطقه‌ی Cape Canaveral فلوریدا به زمین نشست.

پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹ انجام شد . ماموریت این موشک رساندن تجهیزات و امکانات به ایستگاه بین‌المللی فضایی بود که توانست ماموریتش را به درستی انجام دهد و به سلامت به زمین بنشیند . عکسهای جدیدی از این ماموریت در اکانت فلیکر SpaceX منتشر شده که در زیر برایتان به نمایش آورده ایم .

خبر جدید از  پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹

به گزارش مجله اینترنیت زیگیل ،  اسپیس ایکس عکسهای جدید را از ماموریت موشک فالکون ۹ انتشار کرده است .هدف مهم  این ماموریت  ارسال تجهیزات و امکانات به پایگاه فضایی بین‌المللی بود . موشک فالکون ۹ سرانجام با موفقیت در منطقه‌ی Cape Canaveral فلوریدا به زمین نشست. ( پرواز موفقیت آمیز موشک فالون ۹ )

اسپیس ایکس یک بار دیگر نیز موشک خود را با موفقیت در این منطقه به زمین نشانده بود . البته سه فرود موفقیت‌آمیز دیگر نیز روی سکوهای شناور روی دریا برای  اسپیس ایکس لنجام شده است . جالب است بدانید که برخی از تصاویر منتشر شده، با تکنیک باز گذاشتن دهانه‌ی دیافراگم یا Long Exposure ضبط شده‌ و توانسته است به خوبی مسیر حرکت موشک را به نمایش بگذارد .

نکته مهم دیگر ان است که موشک فالکون ۹ در این ماموریت حامل کپسولی به نام Dragon بود که با موفقیت وارد مدار زمین شد. این کپسول پس از این توسط فضانورد ناسا با نام Jeff Williams و با استفاده از بازوی روباتیکی ایستگاه فضایی بین‌المللی دریافت خواهد شد . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،این کپسول حاوی ۵ هزار پوند محموله‌ و همچنین تجهیزات مورد نیاز خدمه و نیز موارد مورد نیاز برای آزمایش‌های تجربی است. از مواد دیگری که داخل این کپسول بود میتوان به یک آداپتور اتصال بین‌المللی یا International Docking Adapter که با نام مخفف IDA شناخته می‌شود اشاره کرد .راههای درمان کمردرد را مطالعه کنید .

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۳

 

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۸

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۷

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۱

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۲

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۶

ماموریت موفقیت آمیز فالکون ۹ ۵


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

۵ کار لازم بعد از خرید موبایل اندرویدی

اطلاعات لو رفته از مشخصات HTC 11

دمشق از فردا دوباره رنگ آب را می‌بیند

مصاحبه با امپراطور کوزکو زن قمی

مصاحبه با امپراطور کوزکو زن قمی

پربازدید های اخبار روز , بین الملل , رایانه و فناوری , علمی

نظرات شما