مطالب مرتبط با گوناگون

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

۲۰۱۶؛ سالی پر از خسارت برای اقتصاد ایرلند

مجله اینترنتی زیگیل » گوناگون » ۲۰۱۶؛ سالی پر از خسارت برای اقتصاد ایرلند

2016؛ سالی پر از خسارت برای اقتصاد ایرلند

شرکت‌های ایرلندی در سال ۲۰۱۶، متحمل خسارت ۲۲ میلیون یورویی، در اثر حملات سایبری شدند.

با ما همراه باشید

به گزارش واحد هک و نفوذ زیگیل؛ به ادعای کارشناسان امنیتی ایرلندی، بسیاری از شرکت‌های دولتی و مؤسسات خصوصی این کشور، در میان قربانیان حملات سایبری هستند که در سال ۲۰۱۶، اقتصاد این کشور را با ضررهای سنگینی مواجه کرد.
بر این اساس در سال ۲۰۱۶، میزان خسارت وارده به این کشور در اثر حملات سایبری، مبلغی در حدود ۲۲ میلیون یورو برآورد شده است. کارشناسان و مقامات امنیتی این کشور، در مورد بروز خسارات سنگین‌تر به اقتصاد ایرلند، در سال‌های آتی هشدار داده‌اند، چرا که به اعتقاد آن‌ها، در آینده نزدیک، شدت و پیچیدگی حملات، بسیار بیشتر از گذشته خواهد شد.
البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که بسیاری از شرکت‌های ایرلندی، از ترس سقوط ارزش سهام و از دست دادن اعتبارشان نزد مشتریان داخلی و بین‌المللی، از اعلام یک حمله سایبری خودداری می‌کنند و همین موضوع سبب شده است تا مقامات امنیتی، نتوانند آمار دقیقی از تعداد قربانیان این حملات و میزان خسارات وارده به آن‌ها اعلام کنند.
بر اساس اطلاعات موجود، یکی از اصلی‌ترین حملات با بیشترین میزان خسارت در سال ۲۰۱۶، حمله‌ای بود که در پی آن، هفت میلیون یورو، از حساب یکی از شرکت‌های معتبر ایرلندی به سرقت رفت.
یکی از اصلی‌ترین نوع حملاتی که به این کشور صورت می‌پذیرد، حملات سرقت اطلاعات با استفاده از فیشینگ است که تاکنون توانسته قربانیان بسیاری را در این کشور بگیرد. همین موضوع سبب شده تا مقامات امنیتی این کشور، به کارکنان اداره‌جات و سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی، بارها نسبت به بازگشایی ایمیل‌های مشکوک با مراجع ناشناس هشدار بدهند.


# #

مطالب پیشنهادی

زن عجیبی که هر چه پیر می شود زیباتر میشود

مانکن معروف همسر خود را به قتل رساند

۴ نکته مهم در رنگ کردن خانه

جملات انگلیسی مفهومی

پربازدید های گوناگون

نظرات شما