مطالب مرتبط با رایانه و فناوری

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال ۹۵

مجله اینترنتی زیگیل » رایانه و فناوری » افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال ۹۵

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال 95

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت تا پایان امسال به ۱۰ هزار گیگابایت در ثانیه معادل دو و نیم برابر وضعیت فعلی افزایش می‌یابد.

با ما همراه باشید

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال 95

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال ۹۵

به گزارش واحد فناوری اطلاعات زیگیل؛ محمود واعظی با اشاره به اینکه پهنای باند و سرعت اینترنت در کشور اعتراضات بسیار زیاد مردم را به همراه داشته است اظهار داشت: در مورد این نارضایتی باید بگویم امروز نیاز مردم به اینترنت واقعیتی است که وجود دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در ابتدای این دولت کل کاربران اینترنت در سراسر کشور ۳٫۵ میلیون نفر بود اما امروز به ۳۸ میلیون کاربر رسیده است گفت: پهنای باند از ۶۲۴ گیگابایت در ثانیه امروز به بیش از ۴ هزار گیگابایت در ثانیه افزایش‌یافته است.
واعظی با اشاره به اینکه سه پروژه بزرگ را در این زمینه در حال اجرا داریم که پهنای باند تا پایان امسال به ۱۰ هزار گیگابایت در ثانیه معادل دو و نیم برابر وضعیت فعلی افزایش می‌یابد اعلام کرد: شبکه ملی اطلاعات در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: خدمات بسیار زیادی اکنون از طریق وزارتخانه و سازمان‌ها و بخش‌های مختلف در حال ارائه است و جوانان این کشور در حال برنامه‌نویسی بومی در این زمینه هستند.
واعظی خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با توجه به این‌که اقدامات در حال انجام، داخلی و بومی است، نیازمندی‌ها به‌سرعت برطرف شود و سرعت اینترنت افزایش یابد و بتوانیم خدماتی باکیفیت بهتر و تعرفه پائین تر ارائه دهیم.

 


# # #

مطالب پیشنهادی

نرم افزار نمایش عکس یا نرم افزار acdsee pro

معرفی نرم افزار نمایش عکس یا نرم افزار acdsee pro

میانبر های کروم !

هواوی به دنبال برطرف کردن باگ های امنیتی

نا امنی در اینترنت اشیاء موج می‌زند

پربازدید های رایانه و فناوری

Sorry. No data so far.

نظرات شما