مطالب مرتبط با روانشناسی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

علائم افسردگی فصلی

مجله اینترنتی زیگیل » روانشناسی » علائم افسردگی فصلی

سلام دوستان در این پست از مجله زیگیل برای شما عزیزان به برخی علائم افسردگی فصلی اشاره میکنیم باما همراه باشید

سلام دوستان

در این پست از مجله زیگیل برای شما عزیزان به برخی علائم افسردگی فصلی اشاره میکنیم

باما همراه باشید

علائم افسردگی فصلی

علائم افسردگی فصلی

نوردرمانی 

افسردگی فصلی در اثر کمبود نور ایجاد شده است بنابراین باید سعی کنید بیشتر بیرون بروید تا از نور آفتاب بهره ببرید. علاوه بر آن می توانید از جعبه های نوردرمانی نیز استفاده کنید

 

برنامه خواب ثابت 

از آن جایی که افسردگی و ناراحتی فصلی باعث ایجاد اختلال در خواب می شود داشتن یک برنامه خواب منظم اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد.

 

بیرون رفتن از خانه 

افسردگی باعث می شود خودتان را داخل خانه حبس کنید . برای مبارزه با این حال و هوا بهتر است از خانه بیرون بروید تا دوباره انرژی و روحیه خود را به دست بیاورید.

 

سفر 

سفرهای زمستانی به مناطق آفتابی می تواند بهترین راه برای مبارزه با افسردگی فصلی باشد.

 

دارو و درمان 

خیلی ها وقتی دچار افسردگی فصلی می شوند از داروهای ضد افسردگی استفاده می کنند. اگر احساس می کنید که این داروها می توانند برایتان مفید باشند حتما با پزشک مشورت کنید.


# # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

عواقب طلاق برای کودکان

نتایج و عواقب طلاق برای کودکان چیست ؟

۲۵ مورد از فواید کتاب برای کودکان

روش درمان وسواس گرایی

درمان استرس با داروهای گیاهی در خانه

پربازدید های روانشناسی

Sorry. No data so far.

نظرات شما