مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

ترامپ: فقط احمق ها خواهان رابطه بد آمریکا با روسیه هستند

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » ترامپ: فقط احمق ها خواهان رابطه بد آمریکا با روسیه هستند

ترامپ: فقط احمق ها خواهان رابطه بد آمریکا با روسیه هستند

دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا روز شنبه با اعلام اینکه فقط احمق ها خواستار رابطه بدی با روسیه هستند، گفت: داشتن مناسبات خوب با مسکو، بد نیست و بلکه امری مطلوب است.

با ما همراه باشید

ترامپ: فقط احمق ها خواهان رابطه بد آمریکا با روسیه هستند

ترامپ: فقط احمق ها خواهان رابطه بد آمریکا با روسیه هستند

به گزارش زیگیل به نقل از ایرنا،‌ وی با اشاره به اینکه به اندازه کافی مشکل در سراسر جهان وجود دارد،‌ یادآور شد که وقتی رئیس جمهور شود، روسیه خیلی بیش از هم اینک به آمریکا احترام خواهد گذاشت.

 

ترامپ که قرار است اول بهمن ماه سوگند یاد کند،‌ ابراز امیدواری کرد که دو کشور آمریکا و روسیه بتوانند در جهت حل مشکلات بزرگ در سراسر جهان همکاری داشته باشند.

 

براساس این گزارش،‌ روابط واشنگتن و مسکو در پی متهم شدن روسیه به مداخله هکری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا،‌ متشنج شده است.

 

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا،‌ روسیه را مشمول تحریم های جدیدی قرارداد و شماری از دیپلمات های روس به تلافی حملات سایبری ادعایی از ایالات متحده اخراج شدند.

 

درهمین حال‌،‌ مقام های اطلاعاتی آمریکا با انتشار گزارشی ادعا کردند که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه مستقیما دستور تاثیر بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را صادر کرده است.

 

ترامپ ازحزب جمهوری خواه آمریکا به طورغیرمنتظره ای هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود را در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شکست داد، اما پیروزی وی به دلیل طرح اتهام هک انتخاباتی با تردید مواجه شده است.

 

دستگاه های جاسوسی آمریکا معتقدند که مسکو ایمیل های کمیته ملی حزب دمکرات و تیم انتخاباتی هیلاری کلینتون را هک کرده و مطالب به دست آورده را در اختیار سایت ویکی لیکس قرار داده است.

 

ترامپ پیشتر در روز جاری گفت که تنها دلیل برای هک کردن ایمیل های دمکرات ها که از آن سخن به میان آمده،‌ شکست سخت این حزب در انتخابات بوده است.

 

این تاجر میلیارد آمریکایی یادآور شد ماجرای هک در جریان کارزار انتخاباتی آمریکا،‌ هیچ تاثیری در نتیجه انتخابات این کشور نداشته است.

 

وی در عین حال گفت که تیمی را برای مقابله سرسختانه با حملات سایبری و جلوگیری از آن منصوب خواهد کرد.

 

روسیه ادعای مطرح شده از سوی دولت آمریکا مبنی بر هک انتخاباتی این کشور را رد کرده است.


# #

مطالب پیشنهادی

ازاده نامداری و دختر زیبایش

شورای امنیت قطعنامه آتش‌بس سوریه را تصویب کرد

تصاویر جالب از پشت صحنه هشت و نیم دقیقه

شغل دوم مزدک میرزایی

پربازدید های اخبار روز

نظرات شما