مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

عامل حمله تروریستی برلین قبل از حمله، با داعش بیعت کرده بود

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » حوادث » عامل حمله تروریستی برلین قبل از حمله، با داعش بیعت کرده بود

خبرگزاری اعماق وابسته به داعش با انتشار ویدیویی از عامل حمله تروریستی برلین، آن را یکی از «سربازان خلافت» دانست که قبل از انجام حمله با داعش و سرکرده آن بیعت می‌کند. با ما همراه باشید

خبرگزاری اعماق وابسته به داعش با انتشار ویدیویی از عامل حمله تروریستی برلین، آن را یکی از «سربازان خلافت» دانست که قبل از انجام حمله با داعش و سرکرده آن بیعت می‌کند.

با ما همراه باشید

به گزارش فارس، گروه تروریستی داعش اعلام کرد که عامل حمله تروریستی برلین از اعضای این گروهک بوده است.

 

خبرگزاری اعماق وابسته به گروهک تروریستی داعش با انتشار وئدیوی از عامل حمله تروریستی برلین، آن را یکی از «سربازان خلافت» دانست.

در این ویدیو، «ابو البراء التونسی» با «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش اعلام بیعت می‌کند و از تمامی مسلمانان در غرب می‌خواهد که به «صلیبی‌ها» و «دشمنان اسلام» حمله کنند.

 

خبرگزاری اعماق، وابسته به گروهک تروریستی داعش، تائید کرد، شخصی که در میلان ایتالیا کشته شده، همان فردی است که در برلین دست به حمله تروریستی زده بود.

 

پیش از این خبرگزاری رویترز گزارش داده بود، فردی که مظنون به دست داشتن در حمله دوشنبه شب به بازار کریسمس در برلین بود در پی شلیک گلوله در میلان ایتالیا کشته شد.

 

در جریان حمله دوشنبه شب به بازار کریسمس در برلین ۱۲ نفر کشته و شماری هم زخمی شدند. این حمله با کامیون صورت گرفته بود. مظنون مزبور، «انیس امری» معرفی شده بود.

 

گروهک تروریستی داعش، پیش‌تر مسئولیت حمله تروریستی به بازاری در برلین را برعهده گرفته بود.

 


# # #

مطالب پیشنهادی

خبر جدید زلزله گلستان در مینودشت ۴.٩ ریشتر خبر جدید زلزله خبر زلزله مینودشت عکس زلزله مینودشت

خبر جدید زلزله گلستان در مینودشت ۴.٩ ریشتر

ازاده نامداری و دختر زیبایش

مسیرهای ۱۰ گانه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تهران

رایزنی عارف با مسئولان برای جلوگیری از بازداشت نماینده تهران

پربازدید های اخبار روز , حوادث

نظرات شما