مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

دستگیری یکی از خطرناکترین یاران البغدادی در سرت

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » دستگیری یکی از خطرناکترین یاران البغدادی در سرت

دستگیری یکی از خطرناکترین یاران البغدادی در سرت

سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

در این پست از مجله تفریحی – سرگرمی زیگیل یک پست در قالب {دستگیری یکی از خطرناکترین یاران البغدادی در سرت} اماده کرده ایم

امیدواریم این پست بتواند کمکی به شما بکند و یا رضایت شما را جلب کند

همراه ما و مجله زیگیل باشید

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، این منبع افزود: ترکی بنعلی در یکی از منازل محله “الجیزه البحریه” در حالی که در برابر نیروهای البنیان المرصوص مقاومت می‌کرد، بازداشت شد، در حالی که یکی از فرماندهان عراقی الاصل داعش نیز در این عملیات کشته شد.

 

بنعلی که در سال ۲۰۱۵ به اتهام تروریستی بودن تابعیت بحرینی او سلب شد؛ یکی از پدران معنوی داعش از زمان تاسیسش قلمداد می‌شود.

 

این تروریسم به فعالیت رسانه‌ای گسترده و تشویق به خشونت، تنفر و افراط‌گرایی در سخنرانی‌هایش مشهور است.

 

برخی منابع فتوای جایز بودن تجاوز جنسی به زنان ایزدی در عراق را به او نسبت داده‌اند.

 

بنعلی ۳۲ ساله در سال ۲۰۱۵ در شهر سرت در مسجد رباط دیده شد و سخنرانی‌ داشت و فکر داعش تکفیری و خشونت را از طریق درس‌ها و سخنرانی‌ها در مساجد گسترش داد.

 

خبرها حاکی از این است که بنعلی بین رقه و سرت در رفت و آمد بود. او کاندیدای جانشینی محمد العدنانی بوده که بنعلی پس از مرگش در اثر حمله هوایی در پایگاه حلب در ۳۰ اوت سال جاری میلادی او را ستود.

 

این تروریست در اوایل سال ۲۰۱۳ برای شعله‌ور شدن جنگ به سوریه آمد و سپس بین بصره و رقه دائما رفت و آمد می‌کرد و کار او تحکیم ارکان داعش با تبلیغ برای بیعت با البغدادی بود.

 

همچنین احمد الرویاتی، عضو اتاق عملیات البنیان المرصوص از وجود ارتباط بین افراد مسلح داعش در سرت و بنغازی خبر داد.

 

الرویاتی به شبکه تلویزیونی لیبی گفت: ارتباطیی بین داعش در سرت و داعش در بنغازی وجود دارد و در حال حاضر در حال جمع ادله برای افشای ارتباطات داعش در لیبی و خارج از آن هستیم.

 


#

مطالب پیشنهادی

زیباترین و نخستین زن خلبان در افغانستان

زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

کولبران سمبل مظلومیت‌اند

خبر افزیش قیمت نفت در ایران ۱۳ درصد

خبر افزیش قیمت نفت در ایران ۱۳ درصد

پربازدید های اخبار روز

نظرات شما