مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

خبر داغ از میزان حقوق پزشکان ایران

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » خبر داغ از میزان حقوق پزشکان ایران

در اطلاعیه جذب نیروی پزشک خانواده روستایی دانشگاه علوم پزشکی دزفول مبلغ بین ۶ میلیون و پانصد هزار تومان تا ۹ میلیون و یکصد هزار تومان متوسط حقوق اعلام شده برای جذب پزشک است.

شایعات جدیدی درباره حقوق پزشکان مطرح شده است و این وسط تناقضی وجود دارد. در این بخش از سایت زیگیل اطلاعاتی را در این باره در اختیارتان می گذاریم.

میزان حقوق پزشکان ایران

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، وزیر بهداشت در روز خبرنگار امسال و در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه سلامت در موزه علوم پزشکی بیان کرده که به زودی تمام آمار و اطلاعات مربوط به هزینه های طرح تحول سلامت به اطلاع مردم می رسد.

دلیل حرف او این بود که افرادی حاشیه ساز در رسانه ها گفته بودند که این پول ها به جیب پزشکان می رود و اطلاعاتی نادرست در جامعه منتشر کرده بودند.

خبر داغ از میزان حقوق پزشکان ایران

خبر داغ از میزان حقوق پزشکان ایران

وزیر بهداشت بیان کرد طی چند روز گذشته در سفری به مازندران ، از نزدیک دیدم که اکثر پزشکان عمومی دریافتی بین یک میلیون و ۶۰۰ هزار تا یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داشتند و پزشک عمومی در وزارت بهداشت وجود ندارد که مبلغی بالای سه میلیون تومان بگیرد.

طبق گفته های وزیر بهداشت، پزشکی در وزارت بهداشت وجود ندارد که حقوق بالای سه میلیون تومان بگیرد.

اما جالب است بدانید  در اطلاعیه جذب نیروی پزشک خانواده روستایی دانشگاه علوم پزشکی دزفول مبلغ بین ۶ میلیون و پانصد هزار تومان تا ۹ میلیون و یکصد هزار تومان متوسط حقوق اعلام شده برای جذب پزشک است.

بیشتر بدانید : جان دادن یک ایرانی در ترکیه با گرسنگی

پس به این نکته باید توجه شود که بخش های مرتبط با وزارت بهداشت نظیر دانشگاه های علوم پزشکی به سخنان وزیر محترم توجه داشته باشند تا شاهد این تناقض ها در گفتار مسئولان نباشیم.

خبر داغ از میزان حقوق پزشکان ایران

خبر داغ از میزان حقوق پزشکان ایران

ما نمی گوییم که مبلغ گفته شده در اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی دزفول غیر طبیعی و زیاد برای جامعه محترم پرشکی است لکن ضروری است در خصوص این تناقض ها توضیحات لازم ارائه شود تا منجر به بی اعتمادی نسبت به مسئولان محترم حوزه سلامت کشور نشود.

درست است که برخی افراد برای رسیدن به مقام و منصب خود خیلی تلاش کرده اند  و درس خوانده اند ( تازه اگر با بند پ و پارتی سر کار نرفته باشند ) ولی خب گاهی با خود میگوییم چرا شخصی در یک طرف ایران باید ماهیانه بیش از ده میلیون حقوق داشته باشد و کارگری در این طرف شب نان خالی برای خوردن نداشته باشد.


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

۱۲ سوال برای تست ریسک پذیری با پاسخ

خبر افزیش قیمت نفت در ایران ۱۳ درصد

خبر افزیش قیمت نفت در ایران ۱۳ درصد

عکس مهناز افشار با ظاهری متفاوت در فیلم سینمایی گیلدا

عکس چهره متفاوت مهناز افشار در گیلدا

کاندیدای وزارت خارجه آمریکا: لغو کامل توافق هسته‌ای ایران امری نشدنی است

پربازدید های اخبار روز

نظرات شما