مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

اخبار رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » اخبار رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

به گزارش زیگیل در محل اقامت «ولادیمیر پوتین»رییس جمهوری روسیه خانه هایی برای دختران جوان احداث گردیده است. محل اقامت او به صورت یک شهر بزرگ است و کاخش وسط ان ساخته شده است.

طبق گزارشات بدست امده خبر رابطه غیراخلاقی «پوتین» با دختران جوان فاش شده است. به گزارش زیگیل در محل اقامت «ولادیمیر پوتین»رییس جمهوری روسیه خانه هایی برای دختران جوان احداث گردیده است. محل اقامت او به صورت یک شهر بزرگ است و کاخش وسط ان ساخته شده است. در این بخش اخباری که به دست ما رسیده برایتان بیان میکنیم.
خبر جدید رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

خبر جدید رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

خبر جدید رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، روزنامه “الدیار” مدعی شد: در محل اقامت «ولادیمیر پوتین»رییس جمهوری روسیه خانه هایی برای دختران جوان احداث گردیده است. محل اقامت او به صورت یک شهر بزرگ است و کاخش وسط ان ساخته شده است.

الدیار در ادامه ادعا کرد: «پوتین با ۴ دختر جوان که سن آنها بین  ۱۸ تا ۲۲ است رابطه دارد. او روزانه دو ساعت با یکی از آنها گرم می گیرد و رابطه جنسی با آنها برقرار می کند. او روابط جنسی را با مشورت پزشکان خود انجام می دهد تا اشتباهی نداشته باشد.

این روزنامه افزود: «پوتین روزانه بیش از ۳ میلیون پیام از انحاء مختلف جهان به او می رسد و یک مجموعه هزار نفری متشکل از یکهزار زن و مرد این پیام ها را بررسی می کنند.

بیشتر بدانید : خبر جدید زمان اکران فیلم برادرم خسرو

روزانه در این دنیا اتفاقات عجیبی می افتد که ما از یک هزارم انها هم باخبر نمی شویم. رابطه های غیر اخلاقی سراسر جهان را پوشانده است.

امیدواریم از این بخش از زیگیل هم خوشتان امده باشد. متاسفانه رابطه غیر اخلاقی بین ادم های معروف چه در ایران و چه در جهان بسیار زیاد شده است. در بین ادم های غیر معروف که امار سر به فلک کشانده است. کاش اتفاقی میفتاد و میشد جلوی این رابطه های غیر اخلاقی را گرفت. گاهی هیچ وقت هیچ کس از این رابطه ها اگاهی نمی یابد.


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

۶ مورد از مهمترین خواص توت فرنگی

داوود رشیدی جمعه ۵ شهریور درگذشت ۱۳۹۵

اخرین پست های بازیگران و ستارگان معروف ایرانی

هنوز پیکر جدیدی از محبوس‌شدگان پیدا نشده

پربازدید های اخبار روز

نظرات شما