مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

خبر داغ برنامه سخت ترامپ برای ایران

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » خبر داغ برنامه سخت ترامپ برای ایران

ترامپ متوجه شده است که پاره کردن توافق هسته ای ایران ، بعد از تکیه زدن به کرسی ریاست جمهوری خیلی هم راحت نیست . نشریه بلومبرگ (bloomberg) عمل کردن به وعده لغو توافق هسته ای ایران را برنامه ای سخت و مشکل ساز برای رئیس جمهور جدید ایالات متحده ارزیابی کرد.

اگر شما اهل خبر باشید حتما متوجه شده اید که ترامپ رئیس جمهمور جدید امریکا و جانشین اوباما شده است. طبق اخبار بدست امده ترامپ متوجه شده است که پاره کردن توافق هسته ای ایران ، بعد از تکیه زدن به کرسی ریاست جمهوری خیلی هم راحت نیست .
 خبر داغ برنامه ترامپ برای ایران

خبر داغ برنامه ترامپ برای ایران

 خبر داغ برنامه ترامپ برای ایران

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، نشریه بلومبرگ (bloomberg) عمل کردن به وعده لغو توافق هسته ای ایران را برنامه ای سخت و مشکل ساز برای رئیس جمهور جدید ایالات متحده ارزیابی کرد.

طبق بررسی های بدست امده یک رسانه آمریکایی یادداشتی تحت عنوان “پاره کردن توافق هسته ای ایران می تواند سخت تر از آن چیزی باشد که ترامپ فکر می کرد” را انتشار داده است. خبر داغ برنامه ترامپ برای ایران است.

بلومبرگ نوشت: “دونالد ترامپ” در زمان کاندیداتوری خود، توافق ۱+۵ با ایران برای توقف برنامه هسته ای این کشور را “یکی از احمقانه ترین توافق های تاریخ” خوانده و گفته بود لغو آن یک اولویت برای دولتش می باشد و سعی میکند هر چه زودتر ان را لغو کنید.

در ادامه این یادداشت آمده است: اما اکنون “دونالد ترامپ” دریافته است که ممکن است پاره کردن این توافق پس از تکیه زدن به کرسی ریاست جمهوری به این سادگی ها هم نباشد.

بیشتر بدانید :  داماد ترامپ مشاور ارشد او خواهد شد

بلومبرگ نوشت: کنار کشیدن از این توافق ممکن است موجب رضایت اسرائیل و متحدان حاشیه خلیج [فارس] همچون عربستان سعودی شود که می گویند مسئولان ایران قابل اعتماد نیستند اما به گفته تحلیلگران این اقدام می تواند رابطه نوپای ترامپ با متحدان اروپایی، چین و احتمالا ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را خراب سازد.

خدا میداند تراپ چه نقشه ای برای ایران دارد. ولی مطمین باشید او هم مثل رییس جمهورهای قبل هیچ کاری نمی تواند بکند و فقط در رویا به سر میبرد.


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

انفجار در بنغازی ۷ کشته و ۱۷ زخمی بر جای گذاشت

حسن جوهر چی در گذشت

خبر جدید حسن جوهر چی در گذشت و عکس

بیانیه وزارت خارجه در محکومیت “اقدام نسنجیده” دولت آمریکا

تیم کامل سئو با خدمات بهینه سازی سایت

پربازدید های اخبار روز

نظرات شما