پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

مراسم ازدواج عجیب و جالب یک زوج در پمپ بنزین

0

سلام دوستان

در این پست از مجله زیگیل برای شما عزیزان یک پست در قالب مراسم ازدواج عجیب و جالب یک زوج در پمپ بنزین اماده کرده ایم

با ما و زیگیل همراه شوید

یک عروس و داماد یونانی در واکنش به بحران اقتصادی کشور خود مراسم ازدواجشان را در یک پمپ بنزین برگزار کردند. به گزارش ایران ناز به نقل از RTL ، کرسیتوس کارالیس داماد خوشبخت برای برگزاری مراسم ازدواجش فکر بکری کرد.

کریستوس که مالک یک پمپ بنزین در شهر پاتراس یونان است برای کاهش هزینه های ازدواج خود تصمیم گرفت که مجلس عروسی را در محل کار خود برگزار کند.

این مرد جوان یونانی میگوید که برای برگزاری مراسم ازدواج در پمپ بنزینی که متعلق به خودم است مدتی با نامزدم  آنا صحبت کرده تا عاقبت او را متقاعد کردم. هدفم کاهش هزینه های ازدواج بود.

به این ترتیب پس از کسب رضایت عروس خانم مراسم  جشن عروسی با حضور خانواده و دوستان در میان دستگاه های پمپ بنزین برگزار شد.

در این جشن عروسی به مهمانان خیلی خوش گذشت. کریستوس می افزاید: این هم  شیوه واکنش ما در قبال بحران است. بر اساس یک ضرب المثل : یک یونانی به خندیدن و جشن گرفتن ادامه میدهد حتی اگر دیگر پولی در بساط نداشته باشد”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک مسواک بین دندانی ارتودنسی متخصص ارتوپدی زانو دکتر مهدی شهرستانی دکتر حمید روشندل متخصص ارتوپد فیزیوتراپی تهران بهترین متخصص ایمپلنت در تهران دکتر مهرداد فتحیان ارتودنسی ارتودنسی نامرئی در تهران دکتر سامان فلاحی متخصص ایمپلنت فیزیوتراپی پیشرفته شمیم متخصص پروستات