مطالب مرتبط با گوناگون

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

مراسم ازدواج عجیب و جالب یک زوج در پمپ بنزین

مجله اینترنتی زیگیل » گوناگون » مراسم ازدواج عجیب و جالب یک زوج در پمپ بنزین

مراسم ازدواج عجیب و جالب یک زوج در پمپ بنزین

سلام دوستان

در این پست از مجله زیگیل برای شما عزیزان یک پست در قالب مراسم ازدواج عجیب و جالب یک زوج در پمپ بنزین اماده کرده ایم

با ما و زیگیل همراه شوید

یک عروس و داماد یونانی در واکنش به بحران اقتصادی کشور خود مراسم ازدواجشان را در یک پمپ بنزین برگزار کردند. به گزارش ایران ناز به نقل از RTL ، کرسیتوس کارالیس داماد خوشبخت برای برگزاری مراسم ازدواجش فکر بکری کرد.

کریستوس که مالک یک پمپ بنزین در شهر پاتراس یونان است برای کاهش هزینه های ازدواج خود تصمیم گرفت که مجلس عروسی را در محل کار خود برگزار کند.

این مرد جوان یونانی میگوید که برای برگزاری مراسم ازدواج در پمپ بنزینی که متعلق به خودم است مدتی با نامزدم  آنا صحبت کرده تا عاقبت او را متقاعد کردم. هدفم کاهش هزینه های ازدواج بود.

به این ترتیب پس از کسب رضایت عروس خانم مراسم  جشن عروسی با حضور خانواده و دوستان در میان دستگاه های پمپ بنزین برگزار شد.

در این جشن عروسی به مهمانان خیلی خوش گذشت. کریستوس می افزاید: این هم  شیوه واکنش ما در قبال بحران است. بر اساس یک ضرب المثل : یک یونانی به خندیدن و جشن گرفتن ادامه میدهد حتی اگر دیگر پولی در بساط نداشته باشد”.


#

مطالب پیشنهادی

طنز جالب و خواندنی فواید ازدواج آقایان

کانتاس، یک برند بین المللی مطرح در صنعت هوانوردی جهان

داستان کوتاه شکار

۴ نکته مهم در رنگ کردن خانه

پربازدید های گوناگون

نظرات شما