پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

این زن از قرن ۱۸ به این دنیا آمده است

0

سلام دوستان

در این پست از مجله تفریحی زیگیل برای شما عزیز این زن از قرن ۱۸ به این دنیا آمده است اماده کرده ایم

با ما همراه شوید

در حالیکه بسیاری از مردم در تلاشند تا بیشترین استفاده را از فناوری ببرند و هر برنامه و گجتی که دستشان می آید را به زندگی خود اضافه کنند، دیگران ترجیح می دهند که به مبانی سبک زندگی برگردند. خانم سارا کریسمن، ۳۳ ساله و اهل سیاتل، تصمیم گرفته که سبک زندگی خود را به سبک قرن هجدهم و دوران ویکتوریا تغییر دهد.
او از وقتی بچه بود داستان های عصر ویکتوریا را دوست داشت و ۴ سال پیش وقتی که از شوهرش هدیه ای دریافت کرد تصمیم گرفت که سبک زندگی اش را عوض کند. او حالا لباس های آن دوره را می پوشد و از هیچکدام از لوازم خانگی مدرن مانند ماشین ظرفشویی استفاده نمی کند. از پودر رختشویی استفاده نمی کند و با دوچرخه ۱۰۰ ساله اش رفت و آمد می کند که بسیار جالب است.
this-woman-was-born-to-the-late-18th-century-photos-2
همسرش گابریل که فوق لیسانس علوم کتابخانه و اطلاعات دارد، کاملاً از او حمایت می کند. هر دوی آنها عاشق تاریخ هستند و با هم خیلی خوش می گذرانند. واکنش مردم به این سبک زندگی او معمولاً مثبت است و اکثراً از ظاهر او خوششان می آید. سارا می گوید: «من این سبک را انتخاب کرده ام و دوست دارم روی واکنش های مثبت مردم تمرکز کنم. اینکه بتوانم آنطور که دوست دارم لباس بپوشم و زندگی کنم حس آزادی خوبی به من می دهد.»
با آنکه سارا و گابریل استفاده از فناوری روز را تا حد امکان در زندگی شان به حداقل رسانده اند، ولی خوب می دانند که در چه دوره ای زندگی می کنند. با این حال یکی از جنبه های زندگی که نمی توانند از آن بگذرند و در برابرش مقاومت کنند، فیسبوک است. بله، سارا در فیسبوک یک حساب کاربری دارد!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک مسواک بین دندانی ارتودنسی متخصص ارتوپدی زانو دکتر مهدی شهرستانی دکتر حمید روشندل متخصص ارتوپد فیزیوتراپی تهران بهترین متخصص ایمپلنت در تهران دکتر مهرداد فتحیان ارتودنسی ارتودنسی نامرئی در تهران دکتر سامان فلاحی متخصص ایمپلنت فیزیوتراپی پیشرفته شمیم متخصص پروستات