پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

سیسی: نباید درباره ترامپ زود قضاوت کرد

0

سلام دوستان

در این پست از مجله تفریحی زیگیل برای شما عزیزان یک موضوع در مورد مصر و آمریکا اماده کرده ایم

به ما همراه شوید

رئیس جمهور مصر در یک مصاحبه با دفاع از دونالد ترامپ، گفت: اظهارات جنجال‌برانگیز او در زمان تبلیغات انتخاباتی لزوماً بازتاب اقداماتی که او قرار است در دوره ریاست جمهوری‌اش انجام دهد، نیست. ..

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر در مصاحبه با یک خبرگزاری پرتغالی که امروز (شنبه) انتشار یافت، گفت: بیایید نسبت به اقدامات یا سیاست‌های آینده آمریکا در خاورمیانه به یکباره نتیجه‌گیری نکنیم یا نگران نباشیم.

 

او که این مصاحبه را پیش از سفر دو روز آینده خود به پرتغال انجام داده، گفت: ما باید میان لفاظی‌هایی که در زمان کمپین‌های انتخاباتی ریاست جمهوری مطرح می‌شود و مدیریت و واقعیت یک کشور بعد از آغاز ریاست جمهوری تمایز قائل شویم. فرصت برای تفسیرهای جامع‌تر وجود خواهد داشت و نباید زود قضاوت کرد.

 

رئیس جمهور مصر همچنین گفت: ترامپ بی‌تردید یک رهبر قدرتمند خواهد بود.

 

او تاکید کرد: من معتقدم ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا تعامل قدرتمندی با مسائل در منطقه خواهد داشت. در حقیقت ترامپ درک عمیق و فراوانی از اتفاقاتی که در منطقه می‌افتد و همچنین به طور خاص اتفاقات مصر نشان داده است. من مشتاق به حمایت بیشتر و تقویت روابط دوجانبه خودمان هستم.

 

 

انتشار : زیگیل

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک مسواک بین دندانی ارتودنسی متخصص ارتوپدی زانو دکتر مهدی شهرستانی دکتر حمید روشندل متخصص ارتوپد فیزیوتراپی تهران بهترین متخصص ایمپلنت در تهران دکتر مهرداد فتحیان ارتودنسی ارتودنسی نامرئی در تهران دکتر سامان فلاحی متخصص ایمپلنت فیزیوتراپی پیشرفته شمیم متخصص پروستات