مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

سیسی: نباید درباره ترامپ زود قضاوت کرد

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » سیاسی » سیسی: نباید درباره ترامپ زود قضاوت کرد

سیسی: نباید درباره ترامپ زود قضاوت کرد

سلام دوستان

در این پست از مجله تفریحی زیگیل برای شما عزیزان یک موضوع در مورد مصر و آمریکا اماده کرده ایم

به ما همراه شوید

رئیس جمهور مصر در یک مصاحبه با دفاع از دونالد ترامپ، گفت: اظهارات جنجال‌برانگیز او در زمان تبلیغات انتخاباتی لزوماً بازتاب اقداماتی که او قرار است در دوره ریاست جمهوری‌اش انجام دهد، نیست. ..

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر در مصاحبه با یک خبرگزاری پرتغالی که امروز (شنبه) انتشار یافت، گفت: بیایید نسبت به اقدامات یا سیاست‌های آینده آمریکا در خاورمیانه به یکباره نتیجه‌گیری نکنیم یا نگران نباشیم.

 

او که این مصاحبه را پیش از سفر دو روز آینده خود به پرتغال انجام داده، گفت: ما باید میان لفاظی‌هایی که در زمان کمپین‌های انتخاباتی ریاست جمهوری مطرح می‌شود و مدیریت و واقعیت یک کشور بعد از آغاز ریاست جمهوری تمایز قائل شویم. فرصت برای تفسیرهای جامع‌تر وجود خواهد داشت و نباید زود قضاوت کرد.

 

رئیس جمهور مصر همچنین گفت: ترامپ بی‌تردید یک رهبر قدرتمند خواهد بود.

 

او تاکید کرد: من معتقدم ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا تعامل قدرتمندی با مسائل در منطقه خواهد داشت. در حقیقت ترامپ درک عمیق و فراوانی از اتفاقاتی که در منطقه می‌افتد و همچنین به طور خاص اتفاقات مصر نشان داده است. من مشتاق به حمایت بیشتر و تقویت روابط دوجانبه خودمان هستم.

 

 

انتشار : زیگیل


# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

وصیت‌نامه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بازگشایی شد

کاردار انگلیس در تهران به وزارت خارجه ایران احضار شد

خبر جدید تصادف یا معمای مرگ زن در بزرگراه

معمای عجیب مرگ زنی در بزرگراه

هنوز پیکر جدیدی از محبوس‌شدگان پیدا نشده

پربازدید های اخبار روز , سیاسی

نظرات شما