مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

پاک کردن لاک از روی فرش و لباس و پارچه و مو

مجله اینترنتی زیگیل » سبک زندگی » پاک کردن لاک از روی فرش و لباس و پارچه و مو

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل اگر پس زمینه فرشتان رنگ روشن هم باشد براحتی میتوانید با لاک پاک کن های بدون آستون ان را پاک کنید. اگر فرش تان کمی تیره تر بود و میترسیدید که اگر از لاک پاک کن استفاده کنید رنگ فرشتان برود، میتوانید از اسپری مو یا الکل استفاده کنید. اما در این هنگام باید از یک تکه اسفنج یا کاغذ برای برداشتن آن از روی سطح مورد نظر کمک بگیرید.

پاک کردن لاک از روی فرش و لباس و پارچه و مو دغدغه بسیاری از خانم هاست. ممکن است حواسمان نباشد و کمی از لاک روی ناخنمان یا حتی شیشه لاک روی فرش ، لباس یا .. بریزد. در این لحظه ما نمیدانیم چگونه بهترین ترفند برای پاک کردن لاک را انجام دهیم.

همینطور که می دانید اگر لاک به موقع پاک نشود خشک شده و پاک کردن ان مشکل تر می شود. در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل ترفندهای پاک کردن لاک از روی فرش و لباس و پارچه و مو را در اختیارتان می گذاریم. امیدواریم از این مطالب بهره کافی را ببرید.

پاک کردن لاک از روی فرش

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل اگر پس زمینه فرشتان رنگ روشن هم باشد براحتی میتوانید با لاک پاک کن های بدون آستون ان را پاک کنید.

اگر فرش تان کمی تیره تر بود و میترسیدید که اگر از لاک پاک کن استفاده کنید رنگ فرشتان برود، میتوانید از اسپری مو یا الکل استفاده کنید. اما در این هنگام باید از یک تکه اسفنج یا کاغذ برای برداشتن آن از روی سطح مورد نظر کمک بگیرید.

پاک کردن لاک از روی فرش

پاک کردن لاک از روی لباس و پارچه

همانطور که میدانید پارچه ها انواع مختلفی مثل پنبه، ابریشم و پشم، طبیعی و مصنوعی دارند. این نکته را یاداوری می کنیم قبل از اینکه از لاک پاک کن برای پاک کردن لاک از روی پارچه استفاده کنید ، مقداری از آن را بر روی پارچه تان حتما امتحان کنید. دلیل این کار اینست که مطمین شویم لاک پاک کن ضرری به پارچه نخواهد رساند یا مثلا رنگش را تغییر نمیدهد.

همچنین میتوانید برای پاک کردن لاک از روی لباس و پارچه از اسپری مو استفاده کنید. اگر دیدی پاک نشد ان را به خشکشویی ببرید.

بیشتر بدانید : تمیز کردن جرم سماور و تمیز کردن جرم کتری

پاک کردن لاک از روی مو ها

به گزارش مجله زیگیل برای پاک کردن لاک از روی موها ، اگر هنوز لاک از روی موها خشک نشده بود از لاک پاک کن های بدون استون استفاده کنید. اما اگر خشک شده بود ، می توانید از شامپو های نرم کننده و روغن های چرب کمک بگیرید.

آموزش پاک کردن لاک بدون آستون

برای پاک کردن لاک ما به شما استفاده از اسپری دئودورانت را پیشنهاد می کنیم. چون اسپری دئودورانت یک پاک کننده ی قوی برای لاک ناخن است .

برای این کار یک اسپری دئودورانت انتخاب کنید. سپس کمی از اسپری دئودورانت را روی ناخن بریزید. مطمئن شوید که استفاده از این روش به ناخن هایتان آسیبی نمی رساند .

با استفاده از یک دستمال سطح ناخن را خوب پاک کنید تا رنگ از روی ناخن پاک شود ، درصورتیکه لاک از تمام سطح ناخن پاک نشد مراحل بالا را دوباره تکرار کنید .

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره روشهای پاک کردن لاک در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

اس ام اس سیزده به در ۹۶ ، پیامک سیزده به در ، تبریک سیزده به در ، اس ام اس سیزده بدر

اس ام اس سیزده به در ۹۶ اس ام اس سیزده بدر

۱۰ راه سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران

پاک کردن لکه ماژیک از روی همه چیز

طرز تهیه ماسک زردچوبه و فواید آن

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما