http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

خواص دلستر و مضرات دلستر چیست

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » خواص دلستر و مضرات دلستر چیست

یکی از خواص دلستر برطرف کردن خستگی است. رشد بدن به خصوص سلول‌های مغزی در کودکان از دیگر خواص دلستر است. یکی از خواص دلستر که خیلی هم مهم است دفع رسوبات کلیه و جلو‌گیری از تشکیل سنگ‌های کلیوی و ادراری و درمان سنگ کلیه و سنگ مثانه است.

دلستر یکی از نوشیدنی هایی است که مانند نوشابه بر سر سفره های شام و ناهار پیدا می شود. اما به نظر شما خواص دلستر چیست ؟ در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل برخی خواص دلستر را برایتان بیان میکنیم . سعی کنید گاهی این نوشیدنی را در وعده های غذایی خود بگنجانید.

خواص دلستر و مضرات دلستر

طبق بررسی های بدست امده دلستر نسبت به نوشابه های گاز دار دیگر خیلی بهتر است. از خواص دلستر اینست که دلستر حاوی مالت جو، گلوکز، ویتامین‌های گروه B، ویتامین C، اسیدهای آمینه و آب کربوناته می باشد. به گزارش مجله ایترنتی زیگیل هر ۱۰۰ سی سی دلستر لایت حدود ۱۷ کالری و هر ۱۰۰ سی سی دلستر معمولی حدود ۲۵ کالری انرژی دارد.

یکی از خواص دلستر برطرف کردن خستگی است. رشد بدن به خصوص سلول‌های مغزی در کودکان از دیگر خواص دلستر است. یکی از خواص دلستر که خیلی هم مهم است دفع رسوبات کلیه و جلو‌گیری از تشکیل سنگ‌های کلیوی و ادراری و درمان سنگ کلیه و سنگ مثانه است.

ضد عفونی کردن روده از مهمترین خواص و فواید دلستر است. مادران شیر ده توجه داشته باشند که با مصرف دلستر مقدار شیرشان افزایش پیدا می کند.

خواص دلستر و مضرات دلستر چیست

خواص دلستر و مضرات دلستر چیست

با توجه به خواصی که از دلستر گفتیم باید یاد اوری کنیم که مصرف آن به جای نوشابه‌های کولا یا پرتقالی گازدار مناسب است. اما در مصرف دلستر هم نباید زیاده روی کنید.

پیشنهاد ما :  گیاه جادویی برای پاکسازی دستگاه ادرار

یکی از مضرات دلستر این است که زیاده‌ روی در مصرف دلستر مناسب نیست. چون دلستر دارای قند و گازCO2 میباشد و این قند برای سلامتی ما مضر است. به عنوان مثال قند و اسید موجود در دلستر سبب پوسیدگی دندان‌ها می‌ گردد. همچنین یکی از مضرات دلستر این است که قند ان باعث ایجاد کالری اضافی و چاقی می‌شود.

ادلمه خواص دلستر و مضرات دلستر

یکی دیگر از مضرات دلستر این است که مصرف دلستر و نوشابه های گازدار برای کسانیکه مشکلات معده دارند ضرر دارد . چون گاز انها CO2 دارد.

یکی دیگر از مضرات دلستر این است که برای کسانی که معده های حساسی دارند ورود این اسید در معده( اگر چه ضعیف است)، میزان اسیدیته ی معده را بالا می برد و دو اثر دارد:

۱- ممکن است فرد دچار التهاب ها یا زخم های گوارشی  بشود.

۲- پس از مدتی به دلیل هضم سریع تر غذا به کمک این اسید اضافی معده تنبل شده و در صورت نخوردن نوشابه به راحتی نمی تواند غذا را هضم کند. یعنی معده به این نوشیدنی گاهی عادت می کند. به طوری که نمی تواند بدون ان غذا را حذف کند.


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خبر جالب با عکس کشف گوشی موبایل ۸۰۰ ساله سریع

خبر جالب با عکس کشف گوشی موبایل ۸۰۰ ساله سریع

به لطف “فرزندان بانک‌ها”…

داستان های کوتاه عاشقانه و عبرت آمیز

۱۵ خاصیت گل کلم و خواص اصلی گل کلم

پربازدید های اخبار روز

نظرات شما