مطالب مرتبط با روانشناسی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

تست شخصیت بر اساس رنگ ها و ویژگیهای شما

مجله اینترنتی زیگیل » روانشناسی » تست شخصیت بر اساس رنگ ها و ویژگیهای شما

اگر شما عاشق رنگ قرمز هستید بدانید که رنگ قرمز رنگ عشـــــق و دوستـــی می باشد. البته گاهی هم رنگ قرمز رنگ تنفر و انتقام است . این اشخاص برون گرا هستند. ارتباط با دیگران را دوست دارند. خوش قلب و تند و سرکش هستند. کسانی که رنگ قرمز را دوست دارند شجاع ،فعال، عجول ،دارای حس بزرگ طلبی، فداکار و خود پرست هستند.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها ویژگی اخلاقی و شخصیتی شما را بر حسب رنگ مورد علاقه شما بیان می کند. رنگ ها هر کدام حس و حال خودشان را دارند. رنگها احساسات هر فرد را نشان میدهد و این که اکنون چه حس و ویژگی ای دارد.

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل تست شخصیت شناسی شما را بر حسب رنگ مورد علاقه تان بیان میکنیم و میگوییم وقتی رنگ x را دوست دارید دارای ویژگیهای y هستید. با ما همراه باشید.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها

تست شخصیت بر اساس رنگ ها

تست شخصیت بر اساس رنگ ها

اول از همه خوب فکر کنید که از بین رنگهای سفید ، مشکی ، صورتی ، نیلی ، آبی ، خاکستری ، قرمز ، نارنجی ، فیروزه ای و قهوه ای به کدام بیشتر علاقه دارید. اکنون ویژگی شخصیت خود را با توجه به این رنگ ها بسنجید.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها قــــــرمــــــــــــــــــز :

اگر شما عاشق رنگ قرمز هستید بدانید که رنگ قرمز رنگ عشـــــق  و دوستـــی می باشد. البته گاهی هم رنگ قرمز رنگ تنفر و انتقام است . این اشخاص برون گرا هستند. ارتباط با دیگران را دوست دارند.  خوش قلب و  تند و سرکش هستند. کسانی که رنگ قرمز را دوست دارند شجاع ،فعال، عجول ،دارای حس بزرگ طلبی، فداکار و خود پرست هستند. تست شخصیت بر اساس رنگ ها

تست شخصیت بر اساس رنگ ها صورتـــــــــــــــــــی :

کسانی که عاشق صورتی هستند ویژگیهای قرمز را دارند. اما کمی ملایم تر .

اگر شما صورتی را دوست دارید باگذشت، در عشق تندی نمی کنید و همیشه اعتدال را رعایت می کنید. تحمل شما در سختی ها و شکست ها بسیار است. شما براحتی میتوانید دیگران را درک کنید و  دارای رفتار خوب و با لطف و ملایمت، با نشاط و شاداب با دیگران هستید. شما ویژگیهای اخلاقی خوبی دارید.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها نارنجـــــــــــــــــی :

اگر رنگ نارنجی را دوست دارید شما شخصی صادق ،مخالف هوس، دارای رفتار خوب با دیگران و اجتماعی هستید.

از دیگر ویژگی های نارنجی دوستان خوش خلق بودن ، عدم اعتماد به نفس  است و اینکه نفوذ در آن ها سخت می باشد. این افراد اکثرا در ازدواج خوشبخت هستند. تست روانشناسی

 تست شخصیت بر اساس رنگ ها آبـــــــــــــــــــــــی :

اگر رنگ ابی را دوست دارید ویژگی های شما عبارتند از اینکه : انجام کارهای شما  بر پایه ی نظم است.  دارای پشتکار زیاد برای رسیدن به هدفتان هستید. تنهـا، دارای قدرت کنترل هوس و هیجانات و احساسات، آرام ، قابل احترام و ستایش، دارای شرم و حیای زیاد و قانع هستید. شما از ویژکیهای مثبت خوبی برخوردارید.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها

تست شخصیت بر اساس رنگ ها

تست شخصیت بر اساس رنگ ها سبـــــــــــــــــــــز :

زندگی با این  کسانی که عاشق سبز هستند آسان است. این اشخاص دارای روحیه ی کنجکاوانه و همچنین دارای نقاط مشترک با دیگران هستند. دوست ندارند در زندگی دچار حوادث بشوند و یک زندگی ارام بدون درد سر می خواهند.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها فیـــــــــــروزه ای :

شما فیروزه ای ها اسرارآمیز  هستید. همچنین  احساساتی، موفق در اداره کردن کارهای شخصی، با ثبات می باشید. کسانی که فیروزه ای دوست دارند به نصیحت های دیگران زیاد توجه نمی کنند.

+++ تست بی حوصلگی و سنجش میزان طاقت شما

تست شخصیت بر اساس رنگ ها قهــــــــــــــوه ای :

کسانی که قهوه ای را دوست دارند شخصیتی با ثبات و مقدس دارند. این افراد قابل اعتماد،فیلسوف ،شاعر پیشه ، در عشق خوش بین می باشند.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها خاکستـــــــــــری :

افرادی که خاکستری را دوست دارند این ویژگی ها را دارند : احساس رضایت در زندگی، بی نیازی، روابط با دیگران بر پایه ی اصول و عقاید ، عقل، صادق، فداکار. همچنین انها راز نگه دارند. این اشخاص خیلی خوب میتوانند پول پس انداز بکنند.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها مشکـــــــــــــــــی :

اگر شما هم جزو افرادی هستید که رنگ مشکی را دوست دارند باید بدانید که شما شخصی خوش ذوق ، دارای لطافت طبع ، مقتدر ، قابل احترام هستید. شما احترام گذاشتن به دیگران، یاری و کمک کردن دیگران را دوست دارید. کسانی که مشکی را دوست دارند اطرافیان خود را مهم و برجسته جلوه میکنند و هیچ وقت نظرشان را بر دیگران تحمیل نمی کنند.

تست شخصیت بر اساس رنگ ها سفیـــــــــــــــــــد :

اگر رنگ سفید را دوست دارید باید بدانید که رنگ سفید مظهر جوانی است. افرادی که سفید دوست هستند  دارای قدرت تحلیل،  دارای حس رهایی و آزادی، متعادل ،دوستدار پاکی و پاکیزگی و مومن هستند . اینها ادم های مقدس و پاکی هستند . افرادی که عاشق سفید هستند شخصیت ارام و ملیحی دارند.


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان استرس با داروهای گیاهی در خانه

۱۰ راه جادویی درمان افسردگی بدون دارو

تست افسردگی بک Beck

سوالات تست افسردگی بک Beck و تعیین سطح

۱۴ تست روانشناسی ازدواج برای مجردها

پربازدید های روانشناسی

نظرات شما