ویکیوز

مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

آموزش کیک سیب کرم دار خوشمزه

مجله اینترنتی زیگیل » آشپزی و تغذیه » آموزش کیک سیب کرم دار خوشمزه

برای تهیه کیک سیب کرم دار در اولین مرحله سیب هایتان را پوست بکنید و داخلش را خالی بکنید. سپس مواد اصلی خود کیک ( نه کرم ) را در میکسر یا مخلوط کن بریزید تا حسابی ترکیب شوند.

کیک سیب یکی از انواع کیک است که طرفداران زیادی دارد . شما میتوانید براحتی این کیک را در منزل تهیه کنید و به عنوان عصرانه میل کنید . خود کیک سیب هم انواع و روشهای مختلفی دارد . مثلا میتوانید سیب را خرد خرد یا حلقه حلقه کنید و داخل یا روی مواد کیک بچینید.

اما در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل یک روش جدید و جالب برای تهیه کیک سیب در اختیارتان میگذاریم که بسیار خوش قیافه است . مطمینا هم شما هم مهمانانتان از این مدل کیک خوشتان میاید . پس با ما همراه باشید.

طرز تهیه کیک سیب کرم دار

طرز تهیه کیک سیب کرم دار

مواد لازم برای تهیه کیک سیب کرم دار خوشمزه

تخم مرغ….. ۲ عدد

شکر….. ۱ لیوان

شیر یا ماست….. نصف لیوان

آرد….. ۲ لیوان

بکینگ پودر….. نصف پاکت

وانیل….. ۱ پاکت

سیب سبز سفت….. ۶ عدد کوچک

مواد لازم برای کرم کیک سیب

شیر…. ۲ لیوان

آرد…. ۲ قاشق

شکر…. ۱ استکان

تخم مرغ…. ۱ عدد

وانیل…. ۱ پاکت

طرز تهیه کیک سیب کرم دار خوشمزه

برای تهیه کیک سیب کرم دار در اولین مرحله سیب هایتان را پوست بکنید و داخلش را خالی بکنید. سپس مواد اصلی خود کیک ( نه کرم ) را در میکسر یا مخلوط کن بریزید تا حسابی ترکیب شوند.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل در این بخش سیب ها را به آرد بمالید تا دیواره اش کمی آردی شود . سپس ان را به سلیقه خود در ظرف مورد نظر بچینید . داخل سیب مقدار کمی دارچین بریزید.

اکنون با مواد اصلی کیک ظرفتان را پرکنید . ولی داخل خود سیب ها از مواد نریزید.

در این بخش کیک را در فر ۲۰۰ درجه  که از قبل گرم شده است می گذاریم.

طرز تهیه خورشت قیمه نثار خوشمزه

در حالی که کیک در حال پختن است مواد کرم را به جز وانیل در یک قابلمه بریزید و روی حرارت حسابی هم بزنید تا قوام بیاید. وقتی پخت در اخر وانیل را اضافه میکنیم و چند دقیقه هم میزنیم . وانیل نباید حرارت ببیند .

خب شما میتوانید وقتی کیک پخت این کرم را داخل سیب ها بریزید . البته بعضی ها قبل از اینکه در فر بگذارند این مواد را هم داخل سیب میریزند. پیشنهاد میکنیم شما دو روش را امتحان کنید تا ببینید کدام را بیشتر دوست دارید. موفق باشید.

الهام گرفته از دکتر سلام


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه دسر یاقوت انار یا دسر انار

طرز تهیه دسر یاقوت انار یا دسر انار

۵ غذای مادر باردار و تغذیه در بارداری

تزیین غذای بچه ها ، تزیین غذای کودک ، تزیین غذای کودکان

عکس تزیین غذای بچه ها برای افزایش اشتها

با خورش باقالاقاتق میزبانی متفاوتی از خود ارائه دهید

پربازدید های آشپزی و تغذیه

نظرات شما


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com