مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

اموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس

مجله اینترنتی زیگیل » سبک زندگی » اموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس

گاهی ممکن است متوجه لکه چسب قطره ای بر روی دست یا لباستان شوید. سرکه و استون بهترین گزینه برای پاک کردن چسب قطره ای هستند . برای اینکار کافیست......

گاهی وقتها ناخواسته مقداری چسب قطره ای بر روی پارچه یا لباس یا حتی دست و ناخن ما میریزد و ماتم میگیریم که چگونه این لکه را پاک کنیم. متاسفانه لکه های چسب قطره ای نسبتا مجکم است و با ناخن و اب پاک نمی شود .

در این پست از مجله اینترنتی زیگیل طرز پاک کردن چسب قطره ای را برایتان بیان می کنیم. امیدواریم که استفاده لازم را از انها ببرید.

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس و پارچه

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل دو راه حل برای پاک کردن چسب قطره ای از روی لباس و پارچه را در اختیارتان می گذاریم .

اولین پیشنهاد استفاده از بخار است. برای این کار می توانید ار اتو بخار استفاده نماده و پارچه ایی روی محل لکه قرار داده و به محل لکه بخار دهید تا چسب با حرارت باز شده و به پارچه مقابل بچسبد و از بین رود. برای این کار بهتر است سریع اقدام کنید تا بتوانید لکه را کاملا از بین ببرید.

روش دوم استفاده از سرکه است . برای این کار کافیست پارچه ای را به سرکه آغشته نموده و روی چسب بکشید، تا چسب قطره ای نرم شده و از پارچه و لباس جدا گردد.

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی دست

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل برای این کار دستتان را ابتدا با آب گرم شسته و مالش دهید، سپس دست ها را به مقداری سرکه آغشته نموده و همچنان مالش دهید و در آخر پوست دستان را با آب و صابون به خوبی بشویید. چسب قطره ایی از پوست جدا شده و کاملا محو می شود. پاک کردن چسب , پاک کردن چسب قطره ای , آموزش پاک کردن چسب قطره ای , آموزش پاک کردن چسب,  آموزش پاک کردن لکه چسب, پاک کردن لکه چسب, پاک کردن چسب از روی پارچه ,پاک کردن چسب از روی لباس ,پاک کردن چسب از روی دست

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی ناخن

برخی افراد  برای اتصال ناخن مصنوعی از چسب قطره ای استفاده میکنند. در این گونه مواقع بهترین راه حل برای جداسازی چسب از ناخن، فرو کردن انگشتان در ظرف حاوی چسب آب گرم و استون است که بعد از چند دقیقه باعث می شود چسب نرم شود و از ناخن ها جدا گردد. این گزینه بهترین راه حل است.

ایده آموزش ساخت گلدان با وسایل اضافی

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای از روی اجسام مختلف

طبق اطلاعات بدست امده بهترین حلال چسب قطره ای استون است که به کمک آن میتوان انواع مختلف لکه های باقی مانده از چسب را نابود کرد.

سرکه یکی دیگر از حلال های لکه های چسب است. با استفاده از پارچه آغشته به سرکه به راحتی می توان چسب های خشک شده را نرم و جدا نمود. پس به محض دیدن چسب اول استون و سرکه را امتحان کنید.

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

آموزش پاک کردن چسب قطره ای

 


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

زندگی زیباست ! (سری جدید)

پاک کردن لاک از روی فرش

پاک کردن لاک از روی فرش و لباس و پارچه و مو

راهنمای تقویم حجامت فصل چیست

تقویم روزهای مناسب حجامت فصل

قدرت طلبی ،آخر و عاقبت خوشی ندارد!

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

زندگی (۱۳۹۵/۰۷/۰۶) :

سلام
میخواستم از مطالبتان در وبگاهم استفاده کنم البته با نام خودتان/اجازه خواستم