مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

آموزش پاک کردن رژ لب از لباس و پارچه

مجله اینترنتی زیگیل » سبک زندگی » آموزش پاک کردن رژ لب از لباس و پارچه

در مرحله اول برای پاک کردن رژ لب یک حوله آشپزخانه را روی سینک پهن کنید . در مرحله بعدی قسمتی از پارچه که لک شده را روی حوله به صورتی قرار دهید که لکه را ببینید . یعنی پشت پارچه ی لکه ای به سمت صورت شما باشد .

برای بسیاری از افراد اتفاق می افتد که لکه رژ لبشان به لباس یا روسری شان میمالد . ان وقت است که ماتم میگیرند و نمیدانند باید چه کار کنند . باید بدانید که اگر لکه ها را به روش اشتباه پاک کنید ممکن است برای همیشه بماند یا پخش شود . مخصوصا اگر لباس یا پارچه روشن یا سفید باشد . در این هنگام باید به دقت لکه را پاک کنید تا اثری از ان نماند .  در این پست از مجله اینترنتی زیگیل برای راحتی کار شما اموزش پاک کردن رژ لب را برایتان بیان میکنیم.

آموزش تصویری پاک کردن رژ لب

 

پاک کردن رژ لب ۱

پاک کردن رژ لب ۱

در مرحله اول برای پاک کردن رژ لب  یک حوله آشپزخانه را روی سینک پهن کنید .

پاک کردن رژ لب ۲

پاک کردن رژ لب ۲

در مرحله بعدی برای پاک کردن لکه رژ لب  قسمتی از پارچه که لک شده را روی حوله به صورتی قرار دهید که لکه را ببینید . یعنی پشت پارچه ی لکه ای به سمت صورت شما باشد .

پاک کردن رژ لب ۳

پاک کردن رژ لب ۳

اکنون باید قبل از شستشو برای حذف لکه با یک اسفنج روی لکه بکشید تا زمانی که لکه رژلب پاک شود. این کار را حسابی ادامه دهید تا لکه به اندازه کافی پاک شود .

پاک کردن رژ لب ۴

پاک کردن رژ لب ۴

اکنون میتوانید پارچه را آب بکشید.

پاک کردن رژ لب ۵

پاک کردن رژ لب ۵

همچنین به گزارش مجله اینترنتی زیگیل با مالیدن مواد شوینده روی لبه های لکه، اثر لکه پاک می شود.

پاک کردن رژ لب ۶

پاک کردن رژ لب ۶

اکنون میتوانید لباس یا پارچه تان را به روش همیشگی تان بشویید.

لازم به یاداوری میدانیم که می توانید برای پاک کردن رژلب از روی پارچه الکل را به کار ببرید.

اگر الکل هم لکه را پاک نکرد از جوش شیرین استفاده کنید. با یک قلمو یا مسواک کهنه جوش شیرین را روی لکه بمالید تا لکه کم کم کمرنگ شود و سپس پارچه را با مواد شوینده بشویید. به این ترتیب لکه رژ لب از روی لباس یا پارچه تان پاک می شود .

.

.

عناوین پیشنهادی :


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

راهنمای تقویم حجامت فصل چیست

تقویم روزهای مناسب حجامت فصل

مراحل شستن فرش و شامپو فرش کشیدن

طرز تهیه آش رشته خوش مزه و عکس

پسر ۲۳ ساله پدربزرگ شد !

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما