مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » استخدام » زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

رای بررسی زمان آزمون جمعیت هلال احمر و نحوه دریافت کارت این ازمان باید در روز سه‌شنبه مورخ ۹۵/۵/۵ به نشانی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org بروید و اطلاعات زمان ازمون و نحوه دریافت کارت را مشاهده کنید

آزمون جمعیت هلال احمر در سال ۹۵ برگزار خواهد شد . جمعیت هلال احمر اطلاعیه ای بنا بر ثبت نام افراد فاقد شرایط برای آزمون جمعیت هلال احمر صادر کرد و بسیاری از افراد ثبت نام کردند . طبق گزارشات بدست آمده امدادگران، داوطلبان فعال و فرزندان کارکنان بازنشسته جمعیت هلال احمر در این آزمون ثبت نام کردند . لیست اسامی این متقاضیان بررسی شد و برخی از افراد فاقد شرایط اسمشان از لیست حذف شد .

کارت آزمون و زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

اکنون برای بررسی زمان آزمون جمعیت هلال احمر و نحوه دریافت کارت این ازمان باید در روز سه‌شنبه مورخ ۹۵/۵/۵ به نشانی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org بروید و اطلاعات زمان ازمون و نحوه دریافت کارت را مشاهده کنید . به گزارش سایت زیگیل از کارت آزمون جمعیت هلال احمر باید پرینت تهیه کنید و در روز آزمون همراه داشته باشید .

پس یاداوری میکنیم افرادی که فاقد شرایط ازمون هستند اجازه شرکت در ازمون را ندارند و پول انها نیز برگردانده نمی شود . آزمون جمعیت هلال احمر در روز جمعه مورخ ۹۵/۵/۸ در تهران و یا پس از بررسی و اطلاع سازمان از تعداد و نحوه توزیع داوطلبان در سطح کشور، در برخی از قطب های استانی برگزار خواهد شد .

ساعت و مکان آزمون در کارت آزمون جمعیت هلال احمر که از سایت سنجش میگیرید نوشته شده است . توجه داشته باشید صدور کار به معنی درست بودن اطلاعات شما نمی باشد و بعد از آزمان مجددا صحت اطلاعات شما بررسی می شود . اکنون ما فرض کرده ایم که اطلاعات شما صحیح است و بر مبنای صحت آن شما برای آزمون انتخاب شده اید .


# # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

علایم گوش درد کودکان و راه درمان

شماره ۱ جهان و خیانتش !

وقتی دست ترامپ به برجام نمی‌رسد…

خبر افزایش قیمت طلا

خبر جدید افزایش ۰٫۲ درصدی قیمت طلا

پربازدید های اخبار روز , استخدام

نظرات شما