پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

0

آزمون جمعیت هلال احمر در سال ۹۵ برگزار خواهد شد . جمعیت هلال احمر اطلاعیه ای بنا بر ثبت نام افراد فاقد شرایط برای آزمون جمعیت هلال احمر صادر کرد و بسیاری از افراد ثبت نام کردند . طبق گزارشات بدست آمده امدادگران، داوطلبان فعال و فرزندان کارکنان بازنشسته جمعیت هلال احمر در این آزمون ثبت نام کردند . لیست اسامی این متقاضیان بررسی شد و برخی از افراد فاقد شرایط اسمشان از لیست حذف شد .

کارت آزمون و زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

اکنون برای بررسی زمان آزمون جمعیت هلال احمر و نحوه دریافت کارت این ازمان باید در روز سه‌شنبه مورخ ۹۵/۵/۵ به نشانی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org بروید و اطلاعات زمان ازمون و نحوه دریافت کارت را مشاهده کنید . به گزارش سایت زیگیل از کارت آزمون جمعیت هلال احمر باید پرینت تهیه کنید و در روز آزمون همراه داشته باشید .

پس یاداوری میکنیم افرادی که فاقد شرایط ازمون هستند اجازه شرکت در ازمون را ندارند و پول انها نیز برگردانده نمی شود . آزمون جمعیت هلال احمر در روز جمعه مورخ ۹۵/۵/۸ در تهران و یا پس از بررسی و اطلاع سازمان از تعداد و نحوه توزیع داوطلبان در سطح کشور، در برخی از قطب های استانی برگزار خواهد شد .

ساعت و مکان آزمون در کارت آزمون جمعیت هلال احمر که از سایت سنجش میگیرید نوشته شده است . توجه داشته باشید صدور کار به معنی درست بودن اطلاعات شما نمی باشد و بعد از آزمان مجددا صحت اطلاعات شما بررسی می شود . اکنون ما فرض کرده ایم که اطلاعات شما صحیح است و بر مبنای صحت آن شما برای آزمون انتخاب شده اید .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک