مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

ورزش جلوگیری از افتادگی گونه کدام است

مجله اینترنتی زیگیل » گوناگون » ورزش جلوگیری از افتادگی گونه کدام است

یک ورزش جلوگیری از افتادگی گونه اینست که صاف بنشینید و با لب های بسته و حالتی راحت، صورتتان رو به جلو باشد. در مرحله بعدی با استفاده از عضلات گونه، لب های خود را به جلو و عقب ببرید . یعنی در واقع لب ها را غنچه کنید و دوباره به حالت عادی برگردید.

جلوگیری از افتادگی گونه روش های مختلفی دارد. شما میتوانید با برخی ورزش های عادی و راحت از افتادگی گونه هایتان جلوگیری کنید. اکثر افراد حتی کسانی که به پوست و موی خود می رسند گونه های بیچاره شان را فراموش میکنند.

درصورتی که این گونه بیچاره تاثیر زیادی در زیبایی شما دارد و هر چه گونه افتاده تر باشد شما را پیر تر نشان می دهد . مجله اینترنتی زیگیل برای شما چند ورزش جلوگیری از افتادگی گونه را گردآوری کرده تا شما بتوانید با کمک این ورزش ها به جوانسازی خود کمک کنید .

چند نمونه ورزش جلوگیری از افتادگی گونه

.
یک ورزش جلوگیری از افتادگی گونه اینست که صاف بنشینید و با لب های بسته و حالتی راحت، صورتتان رو به جلو باشد. در مرحله بعدی با استفاده از عضلات گونه، لب های خود را به جلو و عقب ببرید . یعنی در واقع لب ها را غنچه کنید و دوباره به حالت عادی برگردید. یادتان باشد که  حین انجام این ورزش با استفاده از انگشت ها، از به کارگیری عضلات گونه مطمئن شوید.

.
به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، در مرحله بعدی باید لب ها را غنچه کنید و تا ۱۰ بشمارید . سپس کمی استراحت کنید و دوباره این حرکت را تا ۱۰ بار تکرار کنید.

.
سعی کنید در حالی که لبتان بسته است، لبخند آرامی بزنید . سپس سعی کنید گونه ها را به سمت داخل دهان و دندان ها بکشید.

.
یکی دیگر از ورزشهای جلوگیری از افتادگی گونه اینست که ابتدا به آینه نگاه کنید. سپس لب بالایتان را جمع کنید. در واقع گوشه لب ها به سمت بالا باشد و حالا عضلات گونه را به سمت چشم ها حرکت بدهید.

.
در این مرحله سعی کنید لب بالایتان را جمع کنید؛ در واقع گوشه لب ها به سمت بالا باشد و حالا عضلات گونه را به سمت چشم ها حرکت دهید.

جلوگیری از افتادگی گونه

جلوگیری از افتادگی گونه

 ۴ روش برای بزرگ کردن سینه با تغذیه

.
در این مرحله سعی کنید لب بالا، بینی تان را لمس کند. تا ۱۰ بشمارید و در همین حالت بمانید. استراحت کرده و بار دیگر نیز این حرکت را تکرار کنید.

.
در این ورزش هم باید همانند نرمش قبل، حین انجام  به آینه نگاه کنید و تا جایی که می توانید، لبخندی عریض و پهن نزنید . در حالی که لب هایتان بسته بوده و گوشه دهان به سمت بالا برگشته است. سعی کنید گوشه لب ها تا جایی که ممکن است به گوش هایتان نزدیک شود. البته هر قدر دهان کوچک تری داشته باشید، این اتفاق غیر ممکن تر است اما شما سعی کنید این اتفاق بیفتد، چون صرفا حرکت ماهیچه های گونه مهم است.

.
اکنون نوبت این است که بینی تان را چین بدهید و در آینه، بالا رفتن و کشیده شدن ماهیچه های گونه را ببینید. تا ۵ بشمارید و بعد از استراحت کافی، ۱۰ بار این حرکت را تکرار کنید.

.
در این مرحله باید لب ها و دندان ها را بسته نگه دارید و لب بالا را باد کنید (درست مثل مواقعی که گونه ها را مثل بادکنک باد می کنیم). همین حالت را حفظ کنید و تا ۱۰ بشمارید. حالا این حالت بادکنکی را به گونه چپ منتقل کنید و تا ۱۰ بشمارید و بعد از آن هم به لب پایین و باز هم تا ۱۰ بشمارید. در نهایت، این بادکنک خود ساخته را به گونه راست ببرید و برای آخرین بار تا ۱۰ بشمارید. بعد از استراحت کافی، ۵ بار دیگر نیز تمام این مراحل را طی کنید.


# # # # #

مطالب پیشنهادی

ترامپ: کسب و کارم را به کلی رها می‌کنم

عکس تزیین سالاد کاهو ۱

آی کلود درایو اپل چگونه کار می‌کند

برگزاری طرح فرشتگان رحمت

پربازدید های اخبار روز , گوناگون , ورزشی

نظرات شما