http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

۶ مورد از مهمترین خواص توت فرنگی

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » ۶ مورد از مهمترین خواص توت فرنگی

یکی از خواص توت فرنگی خاصیت جوانسازی و ضد پیری است. توت فرنگی بخاطر وجود موادی مانند ویتامین ث، پتاسیم، ویتامین کا و منیزیم سبب سلامت استخوان ها می شود . توت فرنگی حاوی نیترات است که به گردش خون سالم کمک می کند ، انرژی بدن را افزایش می دهد و موجب رفع خستگی میگردد.

خواص توت فرنگی برای سلامتی انسان بیشمار است . کسانی که قصد لاغری دارند میتوانند توت فرنگی را در رژیم غذایی خود بگنجانند . چون توت فرنگی کم کالری است و همچنین فیبر بالایی دارد . توت فرنگی موجب جوانسازی هم می شود . در این پست از مجله اینترنتی زیگیل  ۶ مورد از مهمترین خواص توت فرنگی را برایتان بیان میکنیم .

۱- خواص توت فرنگی : ضد پیری

یکی از خواص توت فرنگی خاصیت جوانسازی و ضد پیری است. با افزایش سن بدن مان کولاژن کم تری تولید می کند و این امر منجر به چین و چروک پوستمان خواهد شد. ویتامین ث موجود در توت فرنگی سبب تولید کلاژن میشود و در کاهش سرعت سالخوردگی پوست تاثیرگذار است .

۲- خواص توت فرنگی : سلامت استخوان

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، توت فرنگی باعث سلامت استخوان می شود . متاسفانه  با پا به سن گذاشتن، تراکم استخوان کم می شود و استخوان ها هر چه بیشتر آسیب میبینند. توت فرنگی بخاطر وجود موادی مانند ویتامین ث، پتاسیم، ویتامین کا و منیزیم سبب سلامت استخوان ها می شود .

۳- خواص توت فرنگی : تولید انرژی

مصرف توت فرنگی باعث تولید انرژی می شود . هر انسانی روزانه برای حفظ سطح انرژی به غذا و خوراکی نیاز دارد. وقتی صحبت از مبارزه با خستگی می شود، توت فرنگی انتخابی عالی است . چون حاوی نیترات است که به گردش خون سالم کمک می کند ، انرژی بدن را افزایش می دهد و موجب رفع خستگی میگردد.

خواص توت فرنگی چیست

خواص توت فرنگی چیست

۴-خواص توت فرنگی : افزایش میل جنسی

طبق بررسیهای بدست امده توت فرنگی می تواند به ما احساس عاشقانه بیش تری بدهد. این میوه شهوت انگیز حتی در سوپ سنتی که در قرن سیزدهم در فرانسه به تازه ازدواج کرده ها می دادند هم بکار برده می شد. بنابراین مصرف توت فرنگی را برای داشتن یک رابطه عاشقانه فراموش نکنید.

۵- خواص توت فرنگی : کاهش خطر حمله ی قلبی

مصرف توت فرنگی باعث کاهش خطر حمله قلبی می شود . مطالعه ای که توسط دانشکده ی بهداشت هاروارد در امریکا و دانشگاهی در آنگلیای شرقی بریتانیا انجام شد رژیم های غذایی را در بین ۹۳۰۰۰ زن ۲۵ تا ۴۲ مورد برسی قرار دادند. محققان دریافتند که خوردن سه وعده توت فرنگی یا بلوبری در هفته می تواند خطر حمله ی قلبی را تا ۳۲ درصد کاهش دهد. بنابراین مصرف توت فرنگی را فراموش نکنید .

 

 ۶-خواص توت فرنگی : تقویت حافظه ی کوتاه مدت

توت فرنگی موجب تقویت حافظه کوتاه مدت می شود . در یک مقاله ی چاپ شده در مجله کشاورزی و شیمی کشاورزی و مواد غذایی، محققان دریافتند که سطح بالای انتی اکسیدان در میوه هایی مثل توت فرنگی می تواند حافظه را تقویت کند . همچنن از زوال ذهنی پیشگیری خواهد کرد. پس اگر دوست دارید حافظه تان تقویت شود توت فرنگی را فراموش نکنید.


# # # # #

مطالب پیشنهادی

کاندیدای وزارت خارجه آمریکا: لغو کامل توافق هسته‌ای ایران امری نشدنی است

ایران پس از برجام چقدر و به کدام کشورها نفت فروخت؟

زیباترین و نخستین زن خلبان در افغانستان

ازدواج در اعماق دریا!

پربازدید های اخبار روز , گوناگون

نظرات شما