مطالب مرتبط با آشپزی و تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

طرز تهیه سالاد ماکارنی خوشمزه و خوش طعم

مجله اینترنتی زیگیل » آشپزی و تغذیه » طرز تهیه سالاد ماکارنی خوشمزه و خوش طعم

برای تهیه سالاد ماکارنی در مرحله اول یک ظرف اب را روی حرارت میگذاریم تا جوش بیاید . سپس ماکارنی با شکلهای دلخواه را در ان میریزیم و صبر میکنیم. تا حدود ۸ الی ۱۰ دقیقه روی حرارت بماند و پخته شود. وقتیکه ماکارونی های شکل دار کاملا نرم شدند آنها را آبکشی کنید وصبر کنید تا خنک شود .

سالاد ماکارنی یکی از سالادهای خوشمزه است که طرفداران زیادی دارد . از این سالاد برای پذیرایی از مهمان یا برای تولد یا .. استفاده می شود . مواد اصلی این سالاد ماکارنی و سس است . میتوانید به دلخواه مرغ ، کالباس ، قارچ یا .. استفاده کنید . در این پست از مجله اینترنتی زیگیل طرز تهیه سالاد ماکارنی را برایتان بیان میکنیم .  امیدواریم که خوشتان بیاید .

طرز تهیه سالاد ماکارنی ,  طرز تهیه سالاد ماکارنی با قارچ, طرز تهیه سالاد ماکارنی با تن ماهی,  طرز تهیه سالاد ماکارنی با مرغ , سالاد ماکارنی , سالاد ماکارنی خوشمزه, سالاد ماکارنی مجلسی, سالاد ماکارنی با قارچ

مواد لازم برای تهیه سالاد ماکارنی

مواد لازم:                    مناسب برای :۵ نفر

ماکارونی شکل دار و یا همان پاستا        ۱ بسته

کالباس و یا ژامبون مرغ  خرد شده         ۲۵۰ گرم

خیار شورخرد شده                           ۳۰۰ گرم

ذرت پخته (کنسرو ذرت )                    ۳۰۰ گرم

سس سفید                                   به مقدار لازم

زیتون خرد شده                               ۳۰۰ گرم

هویج رنده شده                               ۱۰۰ گرم

نخود فرنگی پخته شده                      ۲۰۰ گرم

نمک و فلفل و آبلیمو                         به مقدار لازم

طرز تهیه سالاد ماکارنی ,  طرز تهیه سالاد ماکارنی با قارچ, طرز تهیه سالاد ماکارنی با تن ماهی,  طرز تهیه سالاد ماکارنی با مرغ , سالاد ماکارنی , سالاد ماکارنی خوشمزه, سالاد ماکارنی مجلسی, سالاد ماکارنی با قارچ

طرز تهیه سالاد ماکارنی خوشمزه

برای تهیه سالاد ماکارنی در مرحله اول یک ظرف اب را روی حرارت میگذاریم تا جوش بیاید . سپس ماکارنی با شکلهای دلخواه را در ان میریزیم و صبر میکنیم.

 تا حدود ۸ الی ۱۰ دقیقه روی حرارت بماند و پخته شود. وقتیکه ماکارونی های شکل دار کاملا نرم شدند آنها را آبکشی کنید وصبر کنید تا خنک شود .

همه مواد اولیه را خرد کرده و با هم حسابی مخلوط میکنیم . میتوانید به جای کالباس از مرغ پخته استفاده کنید . اکنون ماکارانی را نیز به مواد قبلی اضافه کنید و حسابی هم بزنید .

در اخرین مرحله سس , نمک , فلفل و آبلیمو را به مخلوط قبلی اضافه میکنیم و حسابی هم میزنیم . مقدار سس میتواند با توجه به علاقه شما کم یا زیاد شود .

از این اسلاد ماکارنی به عنوان پیش غذا یا حتی شام ، برای تولد ، عصرانه و .. . میتوان استفاده کرد . یادتان باشد کسانی که اضافه وزن دارند در مصرف ان زیاده روی نکنند . چون سالاد ماکارنی کالری زیادی دارد .

 


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه اسموتی توت فرنگی خیلی خوشمزه

خواص سیب و فواید سیب برای سلامت ما

طرز تهیه سرکه میوه خانگی

طرز تهیه سرکه میوه خانگی خوشمزه

طرز تهیه شیرینی کشمشی خوش مزه

طرز تهیه شیرینی کشمشی خوش مزه

پربازدید های آشپزی و تغذیه

نظرات شما