ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

ترفند موسیقی درمانی برای سالمندان

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » ترفند موسیقی درمانی برای سالمندان

یکی از مشکلات سالمندی افسردگی است. موسیقی درمانی برای سالمندان یکی از راههای درمان این مشکل است. پیشنهاد میکنیم حتی اگر علاقه‌ای هم به موسیقی ندارید، آن را به عنوان یکی از قرص‌هایی که هر روز می‌خورید، بدانید و هر روز یک موسیقی را جزو برنامه زندگی تان قرار دهید.

موسیقی درمانی برای سالمندان فواید زیادی دارد. موسیقی درمانی سبب افزایش اعتماد به نفس آنها می شود و وابستگی آنها را به دیگران کم میکند. موسیقی درمانی از افسردگی شخص می کاهد و سبب فراموش شدن مشکلات روحی وی در حین گوش دادن به موسیقی می شود. همچنین اگر از ورزش خسته می شوند پیشنهاد میکنیم در حین ورزش کردن حتما موسیقی گوش کنند.
.

 فواید موسیقی درمانی برای سالمندان

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، اگر خود شخص سالمند اهنگ بخواند یا اهنگ بنوازد تاثیر ان چندین برابر می شود. چون در این حالت شادی بیشتری خواهد داشت. همچنین نواختن یک ساز نیاز به حرکت انگشتان و استفاده از ذهن برای هماهنگی نت‌ها دارد. در نتیجه شخص سالمند عضلات و مفاصل و ذهنش را به حرکت در می اورد. در نتیجه بسیاری از عوارض پیری مانند فراموشی و درد مفاصل و عضلات از بین می میرود . جادوی جملات مثبت برای موفقیت

.

افراد سالمند با مرور زمان مشکل بینایی پیدا میکنند . و در نتیجه بسیاری از سرگرمی ها را نمیتوانند انجام دهند . اما موسیقی هنوز هم جایگاه خود را خواهد داشت. به سالمندان پیشنهاد میکنیم همراه نرمش‌های سبک روزانه، موسیقی هم گوش بدهند. در ضمن باید بدانید که ورزش برای سالمندان همراه با درد مفاصل و عضلات است، اما موسیقی می‌تواند از احساس درد این ورزش‌ها کم کند. همچنین سالمندان حوصله ورزش ندارند و تنبلی میکنند. پیشنهاد میکینم ورزش را با موسیقی انجام دهند.
.
موسیقی درمانی برای سالمندان به شخص سالمند نشاط و شادابی می دهد و در این زمان شخص از مشکلات روحی و روانی دور تر می شود  موسیقی درمانی برای سالمندان خرجی ندارد، سالمندان میتوانند با یک سیدی ، یک موبایل ، رادیو یا هر چیز ساده دیگری اهنگ مورد علاقه شان را گوش کنند و لذت ببرند .
.
یکی از مشکلات سالمندی افسردگی است.  موسیقی درمانی برای سالمندان یکی از راههای درمان این مشکل است. پیشنهاد میکنیم حتی اگر علاقه‌ای هم به موسیقی ندارید، آن را به عنوان یکی از قرص‌هایی که هر روز می‌خورید، قرار دهید و هر روز یک موسیقی را جزو برنامه زندگی تان قرار دهید. سعی کنید حتما به فرهنگسرای سالمند سری بزنید. در این فرهنگسرا آموزش‌هایی شامل نت‌شناسی، فن‌بیان، تکنیک آواز گروهی و نحوه صحیح نفس‌گیری و روش کاربرد آن در موسیقی برای سالمندان، بیان می شود .

# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

ایران پس از برجام چقدر و به کدام کشورها نفت فروخت؟

حجت‌الاسلام نقویان در بیمارستان بستری شد

اورست و پیر زن ۷۳ ساله !

ابراهیم رئیسی ، رقیب روحانی می شود؟

پربازدید های اخبار روز , خانواده

نظرات شما


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com