مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس

مجله اینترنتی زیگیل » سبک زندگی » آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس

برای پاک کردن لکه آدامس میتوانید ابتدا لکه را با دست یا هرچیزی از لباس بردارید . سپس ان را با مواد شوینده و انگشت حسابی بمالید و بعد با اب خیلی گرم بشویید . این کار را انقدر ادامه دهید تا لکه پاک شود

پاک کردن لکه آدامس از روی لباس اصول و قواعد خاص خود را دارد . گاهی برایتان اتفاق افتاده که به گوشه لباستان خیره شده و متوجه شده اید که تکه ای از آدامس به لباستان چسبیده است . این شرایط وقتی لباستان گران باشد بسیار بد تر است . در این زمان دوست دارید زمین و زمان را نابود کنید و به دنبال مسئول این کار بگردید . اما نگران نباشید . ما در این مقاله برخی از روش ها برای پاک کردن لکه آدامس  را برایتان بیان میکنیم .

نحوه پاک کردن لکه آدامس

برای پاک کردن لکه آدامس میتوانید ابتدا لکه را با دست یا هرچیزی از لباس بردارید . سپس ان را با مواد شوینده و انگشت حسابی بمالید و بعد با اب خیلی گرم بشویید . این کار را انقدر ادامه دهید تا لکه پاک شود .

همچنین میتوانید با تتراکلرید کربن لکه ادامس را پاک کنید و سپس لباستان را بشویید . با شیره درخت کاج یا روغن نباتی لکه را تمیز کنید و لباس را ابکشی نمایید . به گزارش سایت زیگیل ، یک روش مهم برای پاک کردن لکه آدامس اینست که یک تکه یخ را حسابی روی ادامس بمالید و ادامس ها را جدا کنید . همچنین میتوانید از بنزین استفاده کنید .

سفیده تخم‌مرغ را روی لباس یا مو بزنید و مدتی صبر کنید سپس حسابی بمالید تا پاک شود . همچنین میتوانید لباس مورد نظر را در فریزیر یخچال بگذارید . وقتی ادامس یخ بزند راحت تر کنده می شود .

شکلات را آب کنید و روی مو یا لباسی که ادامسی شده بمالید . شکلات باعث می شود ادامس در ان حل شود و راحتتر از سطح مورد نظر جدا شود .

برای پاک کردن لکه آدامس  سس مایونز روی ان بمالید و کم کم ادامس را جدا کنید . کمی سرکه گرم شده را روی ادامس بمالید. سرکه ادامس را حل میکند و راحتتر کنده می شود . با کمک کره بادام زمینی هم می‌توانید مشکل چسبیدن آدامس را حل کنید.

میتوانید ابتدا مایع ظرفشویی و سپس نمک را به ادامس بزنید و سپس ان را با وسیله مناسب یا چاقو جدا کنید . اگر برای پاک کردن ادامس از چاقو استفاده میکنید مراقب باشید که لباستان پاره نشود . ادامس را سریع داخل ابلیمو فرو ببرید و به طور عادی بشویید تا ادامس کنده شود .( دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی )

 


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

زن عجیبی که هر چه پیر می شود زیباتر میشود

پیامک رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)

جوکهای خنده دار درباره فامیل شوهر

آی کلود درایو اپل چگونه کار می‌کند

پربازدید های سبک زندگی , گوناگون , موفقیت

نظرات شما