http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس

مجله اینترنتی زیگیل » سبک زندگی » آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس

برای پاک کردن لکه آدامس میتوانید ابتدا لکه را با دست یا هرچیزی از لباس بردارید . سپس ان را با مواد شوینده و انگشت حسابی بمالید و بعد با اب خیلی گرم بشویید . این کار را انقدر ادامه دهید تا لکه پاک شود

پاک کردن لکه آدامس از روی لباس اصول و قواعد خاص خود را دارد . گاهی برایتان اتفاق افتاده که به گوشه لباستان خیره شده و متوجه شده اید که تکه ای از آدامس به لباستان چسبیده است . این شرایط وقتی لباستان گران باشد بسیار بد تر است . در این زمان دوست دارید زمین و زمان را نابود کنید و به دنبال مسئول این کار بگردید . اما نگران نباشید . ما در این مقاله برخی از روش ها برای پاک کردن لکه آدامس  را برایتان بیان میکنیم .

نحوه پاک کردن لکه آدامس

برای پاک کردن لکه آدامس میتوانید ابتدا لکه را با دست یا هرچیزی از لباس بردارید . سپس ان را با مواد شوینده و انگشت حسابی بمالید و بعد با اب خیلی گرم بشویید . این کار را انقدر ادامه دهید تا لکه پاک شود .

همچنین میتوانید با تتراکلرید کربن لکه ادامس را پاک کنید و سپس لباستان را بشویید . با شیره درخت کاج یا روغن نباتی لکه را تمیز کنید و لباس را ابکشی نمایید . به گزارش سایت زیگیل ، یک روش مهم برای پاک کردن لکه آدامس اینست که یک تکه یخ را حسابی روی ادامس بمالید و ادامس ها را جدا کنید . همچنین میتوانید از بنزین استفاده کنید .

سفیده تخم‌مرغ را روی لباس یا مو بزنید و مدتی صبر کنید سپس حسابی بمالید تا پاک شود . همچنین میتوانید لباس مورد نظر را در فریزیر یخچال بگذارید . وقتی ادامس یخ بزند راحت تر کنده می شود .

شکلات را آب کنید و روی مو یا لباسی که ادامسی شده بمالید . شکلات باعث می شود ادامس در ان حل شود و راحتتر از سطح مورد نظر جدا شود .

برای پاک کردن لکه آدامس  سس مایونز روی ان بمالید و کم کم ادامس را جدا کنید . کمی سرکه گرم شده را روی ادامس بمالید. سرکه ادامس را حل میکند و راحتتر کنده می شود . با کمک کره بادام زمینی هم می‌توانید مشکل چسبیدن آدامس را حل کنید.

میتوانید ابتدا مایع ظرفشویی و سپس نمک را به ادامس بزنید و سپس ان را با وسیله مناسب یا چاقو جدا کنید . اگر برای پاک کردن ادامس از چاقو استفاده میکنید مراقب باشید که لباستان پاره نشود . ادامس را سریع داخل ابلیمو فرو ببرید و به طور عادی بشویید تا ادامس کنده شود .( دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی )

 


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

۲۰۱۶؛ سالی پر از خسارت برای اقتصاد ایرلند

تبریک روز حسابدار

علت بد بودن ناخن کوتاه کردن در شب

رکورد جالب ۴ ساعت چرخیدن!

پربازدید های سبک زندگی , گوناگون , موفقیت

نظرات شما