http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با رایانه و فناوری

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

آموزش کوچک کردن بینی با فتوشاپ و عکس

مجله اینترنتی زیگیل » رایانه و فناوری » آموزش کوچک کردن بینی با فتوشاپ و عکس

در مرحله اول عکس مورد نظر را باز کنید. سپس ابزار Lasso tool را انتخاب کنید . اکنون باید اطراف بینی را با کمک این ابزار انتخاب کنید . در این مرحله سه کلید Alt+Ctrl+D را با هم انتخاب کنید و عدد را ۲۰ تا ۳۰ بسته به کیفیت تصویر خود قرار دهید وOK را بزنید .

بعضی از افراد بینی های نسبتا بزرگی دارند و دوست دارد حداقل در عکس بینی شان کوچک بیفتد . این کار با فتوشاپ شدنی است . شما میتوانید براحتی با کمک فتوشاپ و برخی ترفندهای خاص بینی خود را کوچک تر کنید . در این مقاله به آموزش کوچک کردنی بینی با فتوشاپ پرداخته ایم .

 • در مرحله اول عکس مورد نظر را باز کنید.
کوچک کردن بینی ۱

کوچک کردن بینی ۱

 • سپس ابزار Lasso tool  را انتخاب کنید .
کوچک کردن بینی ۲

کوچک کردن بینی ۲

 •  به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، اکنون باید اطراف بینی را با کمک این ابزار انتخاب کنید مانند شکل زیر:
کوچک کردن بینی ۳

کوچک کردن بینی ۳

 • در این مرحله سه کلید  Alt+Ctrl+D را  با هم انتخاب کنید و عدد را ۲۰ تا ۳۰ بسته به کیفیت تصویر خود قرار دهید وOK  را بزنید .
کوچک کردن بینی ۴

کوچک کردن بینی ۴

 • در مرحله بعدی باید با کمک  CTRL + J یک لایه از بینی بگیرید و نام ان را به Layer 1  تبدیل کنید .
کوچک کردن بینی ۵

کوچک کردن بینی ۵

 • خب اکنون شما باید CTRL + T را فشار دهید تا بینی را کوچک تر و نازک تر کنید .
کوچک کردن بینی ۶

کوچک کردن بینی ۶

 • خب در این مرحله شما باید باید مربع کوچک که مشخص شده را به طرف راست بکشید البته همراه با پایین نگه داشتتن alt
کوچک کردن بینی ۷

کوچک کردن بینی ۷

 • در مرحله بعدی در آموزش کوچک کردنی بینی با فتوشاپ حال برای کوتاه کردن باید این عمل را برعکس کنید و از پایین به بالا بکشید . به تصویر زیر نگاه کنید .
کوچک کردن بینی ۸

کوچک کردن بینی ۸

 • اکنون گزینه enter را بزنید . من بینی را کمی کوتاه و کمی نازک کردم اگر از نزدیک نگاه کنیم متوجه مشکلاتی خواهیم شد .ترفندهایی برای درمان سردرد را مطالعه کنید .
کوچک کردن بینی ۹

کوچک کردن بینی ۹

 • برای ویرایش صورتتان دوباره ctrl + t را بفشارید و این بار با نگه داشتن Shift+Ctrl+Alt گوشه را تنظیم کنید (مربع قابل تغییر میباشد)
کوچک کردن بینی ۱۰

کوچک کردن بینی ۱۰

 • اکنون مشکل زیر بینی وجود دارد .
کوچک کردن بینی۱۱

کوچک کردن بینی۱۱

 • در این مرحله از مراحل آموزش کوچک کردنی بینی با فتوشاپ حال یک لایه جدید را ایجاد کنید برای این کار در پاکت پالت بر روی ایکون لایه جدید کلیک کنید و نام ان را Layer 2 بنامید و سپس ابزار Healing Brush را برداشته و ادامه را انجام بدهید.
کوچک کردن بینی۱۲

کوچک کردن بینی۱۲

 • ابزار Healing Brush را بردارید تا مراحل بعدی را انجام دهید .
کوچک کردن بینی۱۴

کوچک کردن بینی۱۴

 • در نوار بالا مشخص کنید که گزینه مشخص شده در تصویر انتخاب شده باشد.
کوچک کردن بینی۱۵

کوچک کردن بینی۱۵

 • این مرحله یکی از مهمترین مراحل در این کار است . ابزار براش brush وظیفه ترمیم کردن نقاط خراب را دارد . مرحله مهم فرا میرسد. براش را که انتخاب کرده اید برای ترمیم نقاط خراب میباشد . پس از نقطه ای از دهان که به نقطه خراب شبیه است را برگزینید همراه با پایین نگه داشتن alt بر روی نقطه شبیه کلیک کنید . اکنون به قسمت خراب صورت بروید و کلیک کنید وبکشید . قسمت جدید اصلاح می شود و قسمت قبلی روی ان انتقال می یابد .
کوچک کردن بینی۱۶

کوچک کردن بینی۱۶

.

کوچک کردن بینی۱۷

کوچک کردن بینی۱۷

.

کوچک کردن بینی۱۸

کوچک کردن بینی۱۸

اکنون کار قبلی را با کار جدید مقایسه کنیدو تفاوت را ببینید.

# # # # # #

مطالب پیشنهادی

انفعال سایبری ژاپن

فروش نرم افزار رستوران فارسی | خرید برنامه رستوران پارسی

انفجار آیفون ۶S

محبوب ترین کلمات رمز اینترنتی ۲۰۱۶

پربازدید های رایانه و فناوری

نظرات شما