پورتال خبری, تفریحی, سبک زندگی, روانشناسی, سلامت, اخبار روز

آیا معایب مهد کودک را می دانید ؟

0

مهدکودک محیطی است که مادران شاغل فرزندان خود را برای نگهداری در انجا میگذارند . البته برخی مادران خانه دار نیز برای تربیت فرزند خود و اجتماعی شدن وی او را به مهد کودک می فرستند . خب همانطور که میدانیم مهد کودک مزایای زیادی دارد . اما بالاخره هر چیزی معایب خودش را نیز دارد .

مربی مهد کودک باید شناختی از شخص مورد نظر داشته باشد و او را به درستی تربیت کند . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، هدف نباید گذراندن وقت و رسیدن به زمان  پایان کلاس باشد . در این مقاله سعی میکنیم معایب مهد کودک را برایتان بیان کنیم .

معایب مهد کودک چیست ؟

خب مسلما با رفتن به مهد کودک ،  کودک در اوج دوران تربیت خود از مادر و پدر دور است . مربی مورد نظر باید تجربه لازم را داشته باشد و بتواند با بچه ها ارتباط برقرار کند .

یکی از معایب مهدکودک تداخل تربیتی کودک است . چون روش تربیت مربی با مادر متفاوت است . همچنین محیط مهد کودک برای اطفال ممکن است مناسب نباشد . در ضمن گاهی ممکن است کودکی در مهد کودک بیمار باشد و ویروس بیماری اش را ندانسته به کودکان دیگر انتقال دهد .

از دیگر معایب مهد کودک ، عدم آگاهی و آموزش مربیان از نحوه رفتار با کودکان است . کودک نباید با اضطراب وارد مهد کودک شود . باید مادر و مربی در کنار هم این اضطراب را بسیار کاهش دهند.

همچنین کودکانی که آموزش توالت را ندیده اند در مهد کودک به مشکل میخورند . چون فقط معلم پوشک کودک شما را باید عوض کند و این برای او دردناک است . درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه را مطالعه کنید .

البته مهدکودک سبب فعال شدن ، خلاق شدن و اجتماعی شدن کودک می شود . همچنین از لوس بودن او کم می شود. مهدکودک برای کودکانی که با سرو صدا و سطح بالای تحریکات محیطی مشکل دارند خطرناک است .
میتوانید به جای بردن مهد کودک او را در یک کلاس اموزشی مجزا ثبت نام کنید .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آسان دنت فورکافی رایان درمان نرم افزار مطب برفانک کافه داران خرید رپورتاژ خرید بک لینک مسواک بین دندانی ارتودنسی متخصص ارتوپدی زانو دکتر مهدی شهرستانی دکتر حمید روشندل متخصص ارتوپد فیزیوتراپی تهران بهترین متخصص ایمپلنت در تهران دکتر مهرداد فتحیان ارتودنسی ارتودنسی نامرئی در تهران دکتر سامان فلاحی متخصص ایمپلنت فیزیوتراپی پیشرفته شمیم متخصص پروستات