http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با زناشویی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

۱۰ راه سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران

مجله اینترنتی زیگیل » زناشویی » ۱۰ راه سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران

برای سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران از زرد چوبه استفاده کنید. برای اینکار باید کمی پودر زردچوبه را با ۲ قاشق کشک و ۱ قاشق آرد ترکیب کنید. سپس این خمیر را به مدت ۳۰ دقیقه روی زیر بغل و گشاله ران قرار دهید. این کار را ۲ بار در هفته برای یک ماه انجام دهید تا روشن شدن این مکانها را به چشم ببینید .

سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران دغدغه بسیاری از افراد است. متاسفانه اکثر خانم ها به مرور زمان زیر بغل و کشاله رانشان تیره می شود و نمیدانند باید با این مشکل چگونه برخورد کنند. در این پست از مجله اینترنتی زیگیل ۱۰ روش برای سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران را برایتان جمع آوری کرده ایم. یاداوری میکنیم مراقب باشید این مواد داخل واژن نشود. همچنین باید بدانید که با یکی دوبار مکان های مورد نظر سفید نخواهند شد. بلکه باید این کار را چند بار تکرار کنید تا کم کم نتیجه را ببینید .

۱- پودر زردچوبه برای سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران

برای  سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران از زرد چوبه استفاده کنید. برای اینکار باید کمی پودر زردچوبه را با ۲ قاشق کشک و ۱ قاشق آرد ترکیب کنید. سپس این خمیر را به مدت ۳۰ دقیقه روی زیر بغل و گشاله ران قرار دهید. این کار را ۲ بار در هفته برای یک ماه انجام دهید تا روشن شدن این مکانها را به چشم ببینید .

 ۲- تاثیر روغن نارگیل در رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران

برای سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران از روغن نارگیل استفاده کنید . برای این منظور باید ۲ قاشق روغن نارگیل را روی مکانهای مورد نظر ماساژ دهید .

۳- مخلوط آب و جوش شیرین برای سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران

برای رفع تیرگی کشاله ران و زیر بغل با کمک جوش شیرین باید آب و جوش شیرین را با هم ترکیب کنید و سپس این خمیر را در مکان های مورد نظر بمالید. کمی‌صبر کنید و بعد زیر بغلتان را بشویید. این روش را چندین بار تکرار کنید تا نتیجه خود را نشان دهد .

۴-مالیدن لیموترش جهت سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران

ماهیت اسیدی لیموترش سبب روشن کردن پوست زیر بغل و کشاله ران می شود . همچنین آنجا را ضد عفونی میکند . این کار را باید مرتب تکرار کنید . برای این کار لیمو ترش را نصف کرده و روی مکان های مورد نظر بمالید .

۵-شکر قهوه‌ای و روغن زیتون برای رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران

شکر قهوه ای و روغن زیتون برای رفع تیرگی مکانهای مختلف بدن مناسب است . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، وقتی انها را ترکیب کردید تا حدی ترکیب کنید که شکر دانه دانه باشد . این کار در کیفیت ان تاثیر بیشتری دارد . سپس خمیر مورد نظر را در مکانهای مورد نظر ماساژ دهید . شکر قهوه ای یک اسکراب طبیعی است .

سفید شدن تیرگی زیر بغل  , سفید شدن تیرگی زیر بغل  و کشاله ران , رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران , درمان تیرگی ناحیه تناسلی زنان, رفع تیرگی زیر بغل با جوش شیرین ,  سفید شدن سیاهی زیر بغل,  رفع تیرگی کشاله ران با داروهای گیاهی , سفید شدن سیاهی کشاله ران

۶-تاثیر خیار در سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران

آب خیار را به کشاله ران و زیر بغل بزنید . به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، این کار سبب خنک شدن و سفیدی این مکان ها می شود . به یک بار انجام دادن این اکار اکتفا نکنید .

۷-تاثیر سیب زمینی در رفع تیرگی بغل و کشاله ران

از سیب زمینی برای رمان تیرگی نقاط حساس بدن استفاده کنید . برای این کار باید آب سیب زمینی را بگیرید ( میتوانید به جای اینکار سیب زمینی را رنده کنید )و به مدت ۱۵ دقیقه بر روی پوست زیر بغل بگذارید.

۸-سرکه سیب و  رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران

 به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، از روش‌های رفع تیرگی زیر بغل ، استفاده منظم از سرکه سیب است. برای این کار باید سرکه ۱۵ دقیقه روی پوست  بماند . سپس ان را با اب بشویید .

۹- رفع سیاهی زیربغل با ماسک زعفران با شیر و خامه

از مخلوط کمی زعفران با دو قاشق غذاخوری شیر یا خامه برای رفع تیرگی نقاط سیاه بدن استفاده کنید. این مخلوط را قبل از خواب به زیر بغل خود بمالید و اجازه دهید تا صبح بر پوست شما باشد. به گزارش زیگیل ، این مخلوط نه تنها رنگ زیر بغل را روشن تر می کند، بلکه باعث از بین رفتن بوی بد عرق خواهد شد .

۱۰-آرد نخود با شیر یا ماست برای سفیدی نقاط تیره بدن

 چند قاشق غذاخوری آرد نخود و ماست ساده یا شیر ر ا با هم مخلوط کنید و سپس خمیر بدست آمده را به زیر بغلتان بمالید. سعی کنید بگذارید این مخلوط تا فردا صبح روی پوستتان بماند. همچنین میتوانید کمی آب لیمو به آن اضافه کنید .


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

نشانه‌های هشدار دهنده سکته مغزی

عارضه نارسایی احتقانی قلب چیست

پسوریازیس چیست؟ علائم این بیماری کدامند؟

راه های جلوگیری از دیابت

۷ مورد از راه های جلوگیری از دیابت

پربازدید های زناشویی , سبک زندگی , سلامت

نظرات شما

ایدا زندی (۱۳۹۵/۰۹/۱۷) :

سلام استفاده از روغن نارگیل برای این کار چند بار در هفته باید انجام بشه

خانم بخشی (۱۳۹۵/۰۹/۲۶) :

خب مسلما اگه هر روز باشه بهتر نتیجه میده اگه نتونستین یه روز در میونش کنین. در ضمن نا امیدم نشین . هر چیزی رو باید کم کم به نتیجه برسین .. اما شک نکنین بالاخره به زودی نتیجه میده

حدیث (۱۳۹۵/۱۰/۱۰) :

روغن نارگیلو قبل حموم استفاده کنیم؟ینی منظورم اینه باید بعدش شسته بشه؟

Rahele moradi (۱۳۹۵/۱۰/۱۲) :

سلام خسته نباشید
راه کار مناسب و سریع براى از بین بردن پینه غوزک پا میخواستم
ممنون میشم کمکم کنید