مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

تصادف خطرناک پیرمرد و عکس فوری

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » حوادث » تصادف خطرناک پیرمرد و عکس فوری

راننده بیرحمی پیرمردی بسیار از پا افتاده را زیر کرده و او را به هوا بلند میکند . وقتی مرد به زمین می افتد راننده فرار میکند . پیرمرد حدود ۶۳ ساله است و دلیل تصادف مشخص نیست . شاید راننده از قرص های روان گردان استفاده کرده بوده است

متاسفانه با خبر شدیم پیرمردی با ماشینی تصادف کرده و راننده سریعا پا به فرار گذاشته است . بر حسب تصادف دوربین های مدار بسته اطراف روشن بوده اند و کل تصادف را ضبط کرده اند . این تصاویر توسط رسانه های ایران پخش شد .

تصادف خطرناک پیرمرد و عکس

به گزارش سایت زیگیل در این تصاویر راننده بیرحمی پیرمردی بسیار از پا افتاده را زیر کرده و او را به هوا بلند میکند . وقتی مرد به زمین می افتد راننده فرار میکند . پیرمرد حدود ۶۳ ساله است و دلیل تصادف مشخص نیست . شاید راننده از قرص های روان گردان استفاده کرده بوده است .

اهالی سریع متوجه این تصادف می شوند و به سراغ پیرمرد ۶۳ ساله میروند تا به او کمک کنند . برخی از عابرین نیز به دنبال راننده میرود ولی متاسفانه به او نمی رسند . اهالی پیرمرد را سریعا به بیمارستان منتقل میکنند تا بلکه بتوانند جان او را نجات بدهند .

اهالی با دیدن چهره پیرمرد حال روحی شان را از دست میدهند و به حال راننده تاسف میخورند که این پیرمرد ناتوان را رها کرده است . امیدواریم هم حال پیرمرد خوب شود و هم راننده مجرم دستگیر شود .

تصادف خطرناک پیرمرد ۱

.

تصادف خطرناک پیرمرد 2

.

تصادف خطرناک پیرمرد 3


# # # # #

مطالب پیشنهادی

نامه استادان ایرانی مقیم خارج از کشور به ترامپ

اخرین پست های بازیگران و ستارگان معروف ایرانی

داستان های کوتاه عاشقانه و عبرت آمیز

لیست برگزیدگان جشنواره فیلم فجر ۹۵

لیست برگزیدگان جشنواره فیلم فجر ۹۵ سال

پربازدید های اخبار روز , حوادث

نظرات شما