مطالب مرتبط با روانشناسی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

شخصیت شناسی و روانشناسی رنگ چشم جالب

مجله اینترنتی زیگیل » روانشناسی » شخصیت شناسی و روانشناسی رنگ چشم جالب

اگر رنگ چشم شما قهوه ای است باید بدانید که چشم قهوه‌ای، نماد مهربانی و محبت است و هر چه این قهوه ای تیره‌تر باشد‌ مهر و محبت صاحبش بیشتر است. اشخاص دارای چشم قهوه‌ای‌، بسیار خونسرد‌ند‌ و هرچه را که می‌خواهند‌ به راحتی بدست می اورند.

روانشناسی رنگ چشم و شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم انها یکی از مسایل جدید در دنیای روانشناسی است . در پست زیر به بیان ویژگی افراد با توجه به رنگ چشمشان پرداخته ایم . امیدواریم از این مطالب خوشتان بیاید .

● روانشناسی رنگ چشم قهوه‌ای

اگر رنگ چشم شما قهوه ای است باید بدانید که چشم قهوه‌ای، نماد مهربانی و محبت است و هر چه این قهوه ای تیره‌تر باشد‌ مهر و محبت صاحبش بیشتر است. اشخاص دارای چشم قهوه‌ای‌، بسیار خونسرد‌ند‌ و هرچه را که می‌خواهند‌ به راحتی بدست می اورند. ( روانشناسی رنگ چشم )

● روانشناسی رنگ چشم خاکستری

اگر رنگ چشم شما خاکستری است باید بدانید که دارندگان چشم‌های خاکستری، د‌و د‌سته هستند‌. یا از شخصیتی آرام برخورد‌ارند‌ و یا شخصیتی عصبی و انقلابی د‌ارند‌، ولی د‌ر مجموع انسان‌هایی سرسخت و سنگین د‌ل می باشند .

● روانشناسی رنگ چشم عسلی

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، اگر رنگ چشم شما عسلی است باید بدانید که با وجود‌ اینکه چشم ‌عسلی‌ها، انسان‌هایی خوش قلب هستند‌ ولی با د‌یگران صریح نیستند‌. این افراد‌ همیشه به د‌نبال د‌وست هستند. چشم عسلی‌ها معمولاً از کود‌کی روی پای خود‌ می‌ایستند‌ و د‌وست ند‌ارند‌ به د‌یگران تکیه کنند‌ و می خواهند مستقل باشند .

● روانشناسی رنگ چشم سبز

اگر رنگ چشم شما سبز است باید بدانید که صاحبان رنگ چشم سبز، شخصیتی قوی و اراد‌ه‌ای بالا د‌ارند‌. د‌ر تصمیم‌گیری‌ها، خیلی محکم عمل می‌کنند‌ و تا حد‌ی خود‌ رای و مغرور می باشند. این افراد‌، اعتماد‌ به نفس بالایی د‌ارند‌ و تا آخرین توان خود‌ به د‌یگران  کمک خواهند کرد .

● روانشناسی رنگ چشمهای آبی

اگر رنگ چشم شما آبی است باید بدانید که د‌ارند‌گان چشم‌های آبی، نگاهی عمیق دارند و شخصیتشان حساس است. این افراد‌ به راحتی فکر و نظر خود‌ را به د‌یگران تحمیل خواهند کرد .

● روانشناسی رنگ چشمهای مشکی

اگر رنگ چشم شما مشکی است باید بدانید که صاحبان چشمان مشکی، اشخاصی رویایی هستند‌ که د‌ر فضای شاعرانه‌ای زند‌گی می‌کنند‌ و همچنین بسیار د‌ست و د‌ل باز میباشند . بسیار سعی می‌کنند‌ با هر چه د‌ارند‌ به د‌یگران خدمت کنند‌. اشخاص چشم مشکی د‌ارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف میباشند. با انواع وسواس و عوامل ایجاد وسواس آشنا شوید.


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

علائم افسردگی فصلی

۸ گروه از سوالات مشاوره قبل از ازدواج

۲۵ مورد از فواید کتاب برای کودکان

درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه

پربازدید های روانشناسی

نظرات شما