http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
ویکیوز

مطالب مرتبط با سینما و تئاتر

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج

مجله اینترنتی زیگیل » اخبار روز » سینما و تئاتر » بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج

مسابقه استیج یکی از مسابقات استعداد یابی در ماهواره بود که زمستان پارسال ذهن خیلی ها را درگیر خود کرد . مهدی بوستانی ( خواننده شیرازی) یکی از شرکت کننده های مسابقه استیج در ماهواره بود که تا مرحله نیمه نهایی رفت . ولی خب به فینتال نرسید

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران خبری است که به تازگی در دنیای مجازی پخش شده است . مسابقه استیج یکی از مسابقات استعداد یابی در ماهواره بود که زمستان پارسال ذهن خیلی ها را درگیر خود کرد . مهدی بوستانی ( خواننده شیرازی) یکی از شرکت کننده های مسابقه استیج در ماهواره بود که تا مرحله نیمه نهایی رفت . ولی خب به فینتال نرسید . همه شرکت کنندگان از سرتاسر جهان بعد از اتمام مسابقه به کشورشان امدند . مهدی بوستانی نیز به کشورش بازگشت . اما شایعاتی در باره او به گوش خیلی ها رسید و واکنش هایی نیز به دنبال خود داشت . اکنون بخشی از مصاحبه مهدی بوستانی را برایتان گرداوری کرده ایم :

بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج ( مصاحبه )

مهدی بوستانی بیان کرد که مدتی است به ایران امده و قصد دارد در ایران بماند و شاید بزودی سفری به خارج از ایران داشته باشد . اما این فقط یک سفر است و باز هم برای انجام فعالیت هنری و فرهنگی خود به ایران بر میگردد . او میگوید حتما به دنبال مجوز برای ایران خواهد رفت و تمامی آثارش را با همکاری هنرمندان داخلی تولید و منتشر خواهدکرد. ( بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران ) .او می گوید من با اعضای گروه عجم دوست بودم و در دو قطعه به عنوان خواننده مهمان با آنها همکاری کردم. این همکاری بازخوردهای خوبی داشت .

مهدی بوستانی بیان کرد که اکنون با هیچ مدیر برنامه یا تهیه کننده ای قراردادی ندارد و فقط تاکنون با چند نفر بحث و مذاکره کرده است . به گزارش سایت زیگیل ، مهدی بوستانی میگوید کارهای پاپ-سنتی و فیوژن را دنبال خواهم کرد. همچنین توانایی اجرای موسیقی محلی را دارم و تا کنون یکی دو قطعه‌ای که با این حال و هوا بازخوانی و اجرا کرده‌ام با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است. سبک های محلی جزو اهداف کاری او در اینده خواهد بود . ( بازگشت مهدی بوستانی از مسابقه استیج به ایران )

من در مسابقه استیج کاری را نخواندم که خلاف موازین و فرهنگ ایرانی باشد .  درست است که گرفتن مجوز در ایران سخت است ولی من دوست دارم برای ایرانیان کار کنم و مخاطبم ایرانیان باشند. البته من مخاطبانی از کشورهای دیگر هم دارم اما تمرکزم ایران است .

هدف من اجرای کنسرت های مختلف با مجوز در ایران است . من فکر میکردم در مسابقه استیج به مرحله نهایی خواهم رسید . اما خدا میداند چه کسانی پشت پرده بودند که مانع رسیدن من به هدفم شدند . شاید دعوای دو داور در حذف من تاثیر داشته باشد . من منتظر کارهای خوب در کشورم ایران هستم . ( درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه )


# # # # #

مطالب پیشنهادی

انصراف ۲ نامزد در جشنواره فجر

داوود رشیدی جمعه ۵ شهریور درگذشت ۱۳۹۵

عکس عروسک نمدی جدید

عکس عروسک نمدی جدید و آموزش عروسک نمدی

شعر در مورد شب یلدا

پربازدید های سینما و تئاتر , فرهنگ و هنر

Sorry. No data so far.

نظرات شما