ویکیوز

مطالب مرتبط با روانشناسی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه

مجله اینترنتی زیگیل » روانشناسی » درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه

درمان اضطراب با گیاه بادرنجبویه امکان پذیر است . این گیاه خاصیت آرام بخشی دارد . به کاهش استرس شما کمک میکند . مصرف ۶۰۰ گرم از این گیاه آرامش بیشتری نسبت به داروهای ارام بخش دارد . میتوانید ان را با رازک ، بابونه و سنبل الطیب ترکیب کنید

درمان اضطراب مشکل بسیاری از افراد است . گاهی اضطراب و استرس همه وجودتان را فرا می گیرد و شما نمیدانید باید با این اضطراب چه کنید . سعی کنید برای درمان اضطراب از درمان غیر دارویی استفاده کنید . در این مقاله برخی از راههای درمان اضطراب با گیاهان دارویی را برایتان بیان میکنیم .

درمان اضطراب با بادرنجبویه

درمان اضطراب با گیاه بادرنجبویه امکان پذیر است . این گیاه خاصیت آرام بخشی دارد . به کاهش استرس شما کمک میکند . مصرف ۶۰۰ گرم از این گیاه آرامش بیشتری نسبت به داروهای ارام بخش دارد . میتوانید ان را با رازک ، بابونه و سنبل الطیب ترکیب کنید . از عطاری ها ان را تهیه کنید . البته مصرف زیاد ان نیز ممنوع است .

درمان اضطراب با ورزش

ورزش در درمان استرس و اضطراب تاثیر زیادی دارد و به شما ارامش میدهد . همچنین سبب افزایش اعتماد به نفس شده و به سلامت شما کمک میکند . ورزش کردن از چاقی جلوگیری میکند .

درمان اضطراب با بابونه

برای درمان اضطراب و استرس از دمنوش بابونه استفاده کنید . به گزارش سایت زیگیل ، این دمنوش سبب تقویت اعصاب و ارامش شما می شود و از اضطراب و استرس جلوگیری میکند . این دمنوش را تا هشت هفته پشت سر هم امتحان کنید و تاثیر ان را بعد از مدتی خواهید دید.

درمان اضطراب با چای سبز

چای سبز برای درمان استرس بسیار توصیه شده است . به طوری که راهب های بودایی هم برای آرامش خود از ان استفاده میکنند . چون چای سبز دارای  اِل- تیانین می باشد .

درمان اضطراب با سنبل الطیب

چای سبز منجر به خواب الودگی نمی شود . اما سنبل الطیب خاصیت ارام بخشی همراه با خواب را دارد . این گیاه خواب شما را راحت میکند و مانع استرس و اضطرابتان می شود . میتوانید ان را با رازک، بابونه و بادرنجبویه ترکیب کنید . اگر از بوی آن خوشتان نیامد قرص یا کپسول انرا مصرف کنید . ( آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس )

درمان اضطراب با اسطوقدوس

جالب است بدانید اسطوقدوس ویژگی مست کنندگی دارد و سبب ارامش شخص می شود . منظور از مست بی خیالی است ،نه شبیه مشروبات الکلی . رایحه اسطوقدوس در ایام امتحان یا زمانهای انتظار ارامش خاصی به شما میدهد . اسطوقودوس تاثیر بیشتری نسبت به برخی داروها مثل لورازپام دارد و از اضطراب و استرس تان جلوگیری می کند .


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

۴ ترفند ساده برای لاغری سریع

آمار میگیرن در زنان بیشتر است!

احتمال ایجاد وزوز گوش با مصرف آسپیرین

عوارض کمبود نور خورشید

پربازدید های روانشناسی , سلامت , موفقیت

نظرات شما


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com