مطالب مرتبط با روانشناسی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه

مجله اینترنتی زیگیل » روانشناسی » درمان اضطراب با داروهای گیاهی درخانه

درمان اضطراب با گیاه بادرنجبویه امکان پذیر است . این گیاه خاصیت آرام بخشی دارد . به کاهش استرس شما کمک میکند . مصرف ۶۰۰ گرم از این گیاه آرامش بیشتری نسبت به داروهای ارام بخش دارد . میتوانید ان را با رازک ، بابونه و سنبل الطیب ترکیب کنید

درمان اضطراب مشکل بسیاری از افراد است . گاهی اضطراب و استرس همه وجودتان را فرا می گیرد و شما نمیدانید باید با این اضطراب چه کنید . سعی کنید برای درمان اضطراب از درمان غیر دارویی استفاده کنید . در این مقاله برخی از راههای درمان اضطراب با گیاهان دارویی را برایتان بیان میکنیم .

درمان اضطراب با بادرنجبویه

درمان اضطراب با گیاه بادرنجبویه امکان پذیر است . این گیاه خاصیت آرام بخشی دارد . به کاهش استرس شما کمک میکند . مصرف ۶۰۰ گرم از این گیاه آرامش بیشتری نسبت به داروهای ارام بخش دارد . میتوانید ان را با رازک ، بابونه و سنبل الطیب ترکیب کنید . از عطاری ها ان را تهیه کنید . البته مصرف زیاد ان نیز ممنوع است .

درمان اضطراب با ورزش

ورزش در درمان استرس و اضطراب تاثیر زیادی دارد و به شما ارامش میدهد . همچنین سبب افزایش اعتماد به نفس شده و به سلامت شما کمک میکند . ورزش کردن از چاقی جلوگیری میکند .

درمان اضطراب با بابونه

برای درمان اضطراب و استرس از دمنوش بابونه استفاده کنید . به گزارش سایت زیگیل ، این دمنوش سبب تقویت اعصاب و ارامش شما می شود و از اضطراب و استرس جلوگیری میکند . این دمنوش را تا هشت هفته پشت سر هم امتحان کنید و تاثیر ان را بعد از مدتی خواهید دید.

درمان اضطراب با چای سبز

چای سبز برای درمان استرس بسیار توصیه شده است . به طوری که راهب های بودایی هم برای آرامش خود از ان استفاده میکنند . چون چای سبز دارای  اِل- تیانین می باشد .

درمان اضطراب با سنبل الطیب

چای سبز منجر به خواب الودگی نمی شود . اما سنبل الطیب خاصیت ارام بخشی همراه با خواب را دارد . این گیاه خواب شما را راحت میکند و مانع استرس و اضطرابتان می شود . میتوانید ان را با رازک، بابونه و بادرنجبویه ترکیب کنید . اگر از بوی آن خوشتان نیامد قرص یا کپسول انرا مصرف کنید . ( آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس )

درمان اضطراب با اسطوقدوس

جالب است بدانید اسطوقدوس ویژگی مست کنندگی دارد و سبب ارامش شخص می شود . منظور از مست بی خیالی است ،نه شبیه مشروبات الکلی . رایحه اسطوقدوس در ایام امتحان یا زمانهای انتظار ارامش خاصی به شما میدهد . اسطوقودوس تاثیر بیشتری نسبت به برخی داروها مثل لورازپام دارد و از اضطراب و استرس تان جلوگیری می کند .


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

اتیسم را چگونه تشخیص دهیم و درمان کنیم

۹ روش برای افزایش کلسترول خوب خون

حمام روزانه کودکان درست است ؟

عوارض لاک زدن در کودکان و لاک پاک کن

پربازدید های روانشناسی , سلامت , موفقیت

Sorry. No data so far.

نظرات شما